Doda (Facebook / Official Fanpage)

Doda zabiera głos w sprawie bójki z Agnieszką Szulim! Przekazała do mediów treść oświadczenia!

O bójce Dody i Agnieszki Szulim pisały już wszystkie media. Do tej pory wypowiedziała się tylko Szulim. Doda milczała. Teraz także Dorota Rabczewska zabiera głos w tej sprawie.

Wokalistka postanowiła ukrócić wszelkie spekulacje i przedstawiła swoją wersję całego zajścia. Na oficjalnym fanpagu Dody na Facebooku czytamy:

„Urzekła mnie ta histeria…”

Drodzy państwo, zróbcie dwa oddechy i myślcie logicznie. Szulim pastwi się nade mną i moją rodziną od roku, na szklanym ekranie. Dlaczego by nie wykorzystać spotkania za zamkniętymi drzwiami i nie opowiedzieć historii, która jest daleka od prawdy? NIE PRZWERÓCIŁAM SZULIM. NIE OKŁADAŁAM JEJ PIĘŚCIAMI. Czy naprawdę niektórzy wierzą w to, że policja nie zauważyłaby ŻADNYCH obrażeń, gdyby doszło do pobicia? Że pozwoliliby pozostać mi na miejscu? Najwyższa pora opowiedzieć prawdziwą wersję wydarzenia, która zmieni optykę patrzenia na całą sytuację. Sugeruję mediom i wszystkim, których nie było na miejscu a tak chętnie komentują całą sprawę, rozwagę i powstrzymanie się od zbyt szybkiego rzucania wyrokami i osądami. A póki co – krótkie oświadczenie:

W związku z pojawiającymi się oskarżeniami oraz publikacjami sugerującymi naruszenie przez Panią Dorotę Rabczewską dóbr osobistych Pani Agnieszki Szulim, w tym insynuującymi jej pobicie, pragniemy poinformować o decyzji składania pozwów oraz podejmowania adekwatnych kroków prawnych przeciwko tym mediom, które będą nadal sugerować się jedynie wersją wydarzeń Pani Agnieszki Szulim. Takie stronnicze publikacje naruszają imię Pani Doroty Rabczewskiej, pomijając jednoznaczną opinię Policji oraz nie czekając na ewentualny finał sprawy w sądzie, który będzie miał miejsce dużo szybciej. Od miesiąca bowiem na wokandzie sądowej jest sprawa za naruszenie dóbr osobistych założona przez rodziców Doroty Rabczewskiej przeciwko Agnieszce Szulim.

Po tym oświadczeniu możemy być pewni, że obie gwiazdy spotkają się w sądzie. Jaki będzie wynik? Na pewno przeczytacie o tym na hobby.pl!

 Przypominamy szczegóły zdarzenia: Doda pobiła Agnieszkę Szulim?!