Mistrzostwa Młodzików Karate

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate

W sobotę 12 kwietnia w Borzęcinie Dużym odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate WKF strefy C.

Impreza tak dużego formatu odbyła się w gminie Stare Babice dzięki staraniom klubu RENSEI BORZĘCIN, przy wsparciu Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Stare Babice i Gminy Stare Babice.

W zawodach wystartowali zawodnicy z 13 klubów z całego kraju. 83 zawodników i zawodniczek w wieku 12-13 lat walczyło o medale, stypendia sportowe i punkty w klasyfikacji reprezentacji narodowej. Dodatkowo w konkurencjach KATA i KUMITE wystartowało łącznie 299 zawodników.

Klub karate z Borzęcina zajął 2 miejsce zarówno w klasyfikacji medalowej klubów jak i klasyfikacji punktowej, zdobywając łącznie aż 10 złotych, 8 srebrnych i 17 brązowych medali! Na pierwszym miejscu uplasował się klub KAISHO Białystok, który wywalczył 12 medali z najcenniejszego kruszcu, 11 srebrnych i 10 brązowych.

Pełna tabela wyników dostępna jest na stronie ośrodka sportu.