kotwica legionovia

Legionovia znowu górą!

Sobotnie spotkanie rozgrywane na wyjeździe Legionovia wpisuje na listę wygranych. Kotwica Kołobrzeg okazała się być słabszym przeciwnikiem, choć to własnie zespół gospodarzy pierwszy wyszedł na prowadzenie.

W 23. minucie spotkania bramkę na 1:0 zdobył Skórecki. Legionovia nie pozwoliła kibicom długo czekać na wyrównanie. w 29. minucie wyrównującego gola zdobywa Kovjenić. Dziesięć minut później piłkarze „Novii” znów mogli cieszyć się ze zdobytego gola. Tym razem na listę strzelców wpisał się Sebastian Czapa. Żeby tego było mało, wynik w drugiej połowie, na 1:3, ustanawia Lazar Pavić.

Kolejne zwycięstwo klubu, który reprezentuje nasze miasto nie umknęło uwadze lokalnych władz. Spotkanie z trybuny oglądał Starosta Legionowski Jan Grabiec, który po spotkaniu odwiedził piłkarzy w szatni. Podziękował zawodnikom za ogromny wysiłek, ciężką pracę i pogratulował bardzo dobrego wyniku.

Kolejne spotkanie już w przyszły weekend.