błękitni legionovia

O przegranej zadecydowali sędziowie

KS Legionovia Legionowo przegrała wyjazdowe spotkanie z Błękitnymi Stargard Szczeciński 2:1. Choć to zawodnicy z Parkowej dominowali w spotkaniu to jednak decyzje sędziowskie wypaczyły ostateczny wynik.

Pierwsza połowa spotkania choć zakończona bezbramkowym remisem ukazała słabości zespołu ze Stargardu. Gra gospodarzy była na tyle słaba, ze nawet publiczność wygwizdywała swoich zawodników.

W drugiej połowie Legionovia wyszła na prowadzenie. W 54. minucie gola, po asyście Odunki, zdobył Goliński.15 minut później mogło być 0:2 ale sędzia nie uznał bramki twierdząc, że był spalony. Jak mówią złośliwi „gdzie klub nie może tam sędzia pomoże”, 76. i 86. minuta to dwa karne dla Błękitnych. Czy słuszne? – to pokażą pomeczowe analizy. Faktem jest, że oba zostały wykorzystane w 100%  i gospodarze mogli cieszyć się z upragnionego zwycięstwa. 3 punkty zostały w Stargardzie.

To już trzecia porażka w tym sezonie. Na osiem rozegranych spotkań, klub z Legionowa ma na swoim koncie zaledwie 9 punktów. Chcąc myśleć o utrzymaniu musimy zacząć wygrywać.