policja

Kariera Marka B. na krawędzi, wszystko przez narkotyki!

Znany polski aktor, Marek B. występujący m.in. w „Na dobre i na złe” został zatrzymany przez policję, wszystko przez narkotyki które znaleziono przy nim, chodzi dokładnie o kilka gram marihuany.

Artysta ponoć zrezygnował ze swojej roli w serialu „Na krawędzi”, natomiast jeżeli chodzi o „Na dobre i na złe” zrezygnowali z niego sami producenci. Cała sprawa ma jednak wyjaśnić się w ciągu najbliższych dwóch, trzech miesięcy, tak twierdzi sam aktor w swoim oświadczeniu za pośrednictwem Facebooka.

Bliscy artysty twierdzą jednak, iż cała sprawa to nieporozumienie, a narkotyki miały zostać podrzucone przez zawistnym ludzi zazdroszczących prężnie rozwijającej się kariery.

Uprzejmie informuję, że wedle mojej wiedzy i rozumienia zasad prawa, które cały czas poznaję i zaczynam rozumieć, z przyczyn obiektywnych i względów proceduralnych, formalnych i urzędowych, ostateczne wyjaśnienie mojej sprawy nastąpi za – mam nadzieję – 2,3 miesiące. Osobiście uczyniłem wszystko, co mogłem oraz czego wymagają ode mnie procedury, celem wyjaśnienia tej sprawy. Czekam zatem na wynik, absolutnie spokojnie i bez lęku. – fragment oświadczenia.