f4

Anna Cieślak robi „FRU!” z „Krainy lodu”.

Aktorka pierwszą z gwiazd dubbingu odlotowej ptasiej animacji!  „FRU!” w kinach od 6 marca 2015

W najbardziej kasowej animacji wszech czasów, disnejowskiej „Krainie lodu”, popisowo zdubbingowała swoją imienniczkę–księżniczkę. Teraz Anna Cieślak powraca do kin i otwiera plejadę gwiazd, których głosy usłyszymy w polskiej wersji językowej „Fru!”. W odlotowym dziele twórców znakomitych animacji „Fantastyczny Pan Lis”, „Gnomeo i Julia” i „Disco robaczki” oraz zjawiskowego aktorskiego „Grand Budapest Hotel”, aktorka wyręczy Dakotę Fanning i przemówi głosem ptaszka o imieniu Ela. Jako sympatyczny niebieski ptak (z koloru, nie z natury!) weźmie udział w pełnej przygód i humoru podróży do Afryki. A przy okazji wda się w podniebny flirt z głównym bohaterem. „Fru!” trafi na ekrany 6 marca.
f1

Ptaszek, który nigdy wcześniej nie wychylił dzioba poza rodzinne gniazdo, zostaje przez pomyłkę przewodnikiem stada i ma poprowadzić grupę skrzydlaków do ciepłych krajów. Problem w tym, że nieborak nie ma zielonego pojęcia, gdzie leży Afryka. Jednak za sprawą nowych pierzastych przyjaciół i sympatycznej biedronki, która ma trochę nierówno pod kropkami, mały bohater pokaże wszystkim, gdzie ptaki zimują!
f2

Autorem ścieżki dźwiękowej do przygód podniebnego żółtodzioba jest laureat Oscara za muzykę do „Zakochanego Szekspira” – Stephen Warbeck. Natomiast koncept artystyczny i projekty graficzne „Fru!” to dzieło wyobraźni i talentu Benjamina Rennera, autora zachwycającej, nominowanej do Nagrody Akademii krótkometrażówki „Ernest i Celestyna”. W oryginalnej wersji językowej bajki swoich głosów użyczają m.in. Dakota Fanning, Danny Glover, Christine Baranski i Seth Green. Gwiazdorski skład krajowego dubbingu komedii z polotem poznamy wkrótce. Polską wersję językową przygotowują twórcy familijnych przebojów „Zambezia” i „Kumba”. „Fru!” rozwinie skrzydła w kinach 6 marca.

 „Wierzymy, że „Fru!” pobudzi wyobraźnię dzieci, młodzieży i dorosłych. To przepięknie napisana opowieść o sile samopoznania, która zabiera widzów w niezapomnianą podróż. Nasz film jest jednocześnie przezabawną komedią i chwytającą za serce baśnią o dążeniu do realizacji własnych marzeń” – producent Corinne Kouper dla Screen Daily.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.