szyc

Szyc straszy sądem!

Wokół Borysa Szyca ostatnio robi się naprawdę gorąco. Możliwe, że niedługo pojawi się w sądzie- ale nie w charakterze oskarżonego, lecz raczej to on może być stroną pokrzywdzoną.

Kilka dni temu, podczas wywiadu dla Kafeteria.tv publicysta oraz poeta Jan Kapela wyznał, iż zażywał substancje odurzające z Borysem Szycem i „nikomu tego nie poleca” ze względu na agresywne zachowanie aktora. Na rzekomej imprezie miało dojść bowiem do przepychanki między panami. W showbiznesie zawrzało. Nie od dziś się mówi o zamiłowaniu zdolnego aktora do hulaszczych imprez, jednak zarzut zażywania narkotyków wobec osoby znanej to poważna sprawa.  Prawnik Szyca skomentował to jednym zdaniem „Kapela pomylił rzeczywistość z fikcją” .

Nazajutrz publicysta wydał oświadczenie na portalu społecznościowym, w którym absolutnie zaprzecza aby zażywał narkotyki z Szycem, przeprasza za swoje słowa i wyraża skruchę, jednocześnie mając nadzieję, iż cała sprawa nie będzie miała negatywnych konsekwencji.

Wygląda na to, że gorzkie słowa Kapeli nie ujdą na sucho. Jak zapowiedziała menadżerka Borysa zostanie złożony wniosek do sądu o ukaranie publicysty.

Pytanie tylko, czy zostanie ukarany za prawdę, czy za kłamstwo.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.