Ranczo

W lato ukaże się ostatni sezon serialu „Ranczo” !

Wszystko na to wskazuje, że w lato ukaże się ostatni sezon znanego i lubianego serialu „Ranczo”. Informacje zdradził główny bohater – Cezary Żak.

Dziesiąta seria kultowego serialu „Ranczo” będzie ostatnim sezonem, który zostanie wyemitowany w telewizji. Serial cieszy się bardzo dużą popularnością – świadczy o tym chociażby fakt, że dostał on kilka dni temu Telekamerę za najlepszy serial fabularny. W 2009 roku „Ranczo” zostało wyróżnione jako najlepszy serial komediowy.

Telewizyjny hit wyemitował 9 serii, gdzie ukazało się 116 odcinków. Główne role w serialu grali tacy aktorzy jak: Cezary Żak, Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Artur Barciś. Niestety nawet na tak kultową komedie przychodzi czas.
3 komentarzy do “W lato ukaże się ostatni sezon serialu „Ranczo” !

 1. Ranczers

  Popierwsze ranczo nie puszczają w lato tylko na wiosne po drugie nie ostatnia seria bo są podpisane kontrakty na 10 serie po trzecie przestańcie pieprzyć bo ten kto pisał ten artykuł musiał nie wiedzieć o czym pisał.

  Odpowiedz
  1. Zbigniew

   Chyba Ty nie wiesz o czym piszesz. Pan Żak był w radiu i mówił wyraźnie, że ostatnia seria będzie w lato. Jak nie wierzysz to na „Dobrze Powiedziane”. Tam będziesz miał wywiad.

   Odpowiedz
   1. bbestam

    Dokładnie tak, tylko że ostatnia seria będzie kręcona w lecie. 9 seria będzie dopiero od 8 marca a nie jak pismak napisał, że już była!!!!! Żenujące jak można z taką niewiedzą być „dziennikarzem”. Trzeba słuchać ze zrozumieniem. Ranczers ma rację. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.