Zbigniew Zamachowski z żoną

Zbigniew Zamachowski spłukany – utrzymuje go żona!

Zbigniewa Zamachowskiego dopadły poważne problemy finansowe! Możliwe, że musiałby zrezygnować z prowadzonego, do tej pory, trybu życia, gdyby nie Monika, dawniej Richardson, która wzięła rodzinne finanse w swoje ręce!

W rodzinie Zamachowskich ostre cięcie kosztów. Dlaczego?Wszystko przez poprzednie związek małżeński aktora, który zakończył się rozwodem. Widocznie Zbigniewowi zależało na czasie, bo przystał na wszystkie warunki żony, a w tym na płacenie alimentów w wysokości 4 tysięcy miesięcznie na każde dziecko.

Zamachowski nie przewidział problemów finansowych. Musiał spędzić zimowy urlop w domu, a nawet przeprowadzić się z Moniką do tańszego mieszkania.

Sytuację stara się ratować obecna żona Zamachowskiego. Wynajęła swoją willę w Wilanowie i opłaca obecnie dzieci aktora. Poczuwa się do ratowania rodzinnego budżetu prawdopodobnie dlatego, że jeszcze niedawno wydała z mężem na swój ślub zaledwie 80 tysięcy.

Monika dzielnie sobie radzi mimo że, jej mąż w ostatnim miesiącu nie zarobił ani złotówki ponieważ zajmował się przygotowaniami do nowego spektaklu. Artystyczne spełnienie w teatrze jest dla aktora widocznie ważniejsze niż sytuacja finansowa w domu.

 

fot. www.se.pl
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.