protest-kpp-legionowow-15.03-8-750x424

Legionowo: debata dotycząca bezpieczeństwa w mieście

25.03.2015 godzina 19:00. Oczy wszystkich mieszkańców zwrócone będą o tej godzinie na Urząd Miasta Legionowo. Dlaczego? Gdyż, dziś odbędzie się debata dotycząca bezpieczeństwa w naszym mieście.

W ostatnim czasie Legionowo było znane na całą Polskę. W związku ze starciami pod Komendą Powiatową  Policji w Legionowie  w dniach 15 i 16 marca spowodowanymi śmiercią Rafała, we środę 18 marca zostało zwołane zebranie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Jednym z wniosków z ze spotkania było zorganizowanie debaty Służb z mieszkańcami.

Owa debata nosi tytuł: „Bezpieczeństwo w Legionowie”. Już dziś o 19.00 w sali widowiskowej legionowskiego ratusza nastąpi właśnie to wydarzenie. Udział w nim potwierdzili już Wojewoda Mazowiecki – Jacek Kozłowski, a także Komendant Stołecznej Policji  – Michał Domaradzki.

Bezpieczeństwo mieszkańców jest bardzo ważne, dlatego owa debata będzie niezwykle interesująca i może prowadzić do zaskakujących wniosków.Dominik Kubalski. Naczelny Redaktor w dziale "Co się dzieje w moim mieście". Kilka słów o mnie. Interesuje się: muzyką, filmami, a także lubię poznawać ciekawych ludzi i lubię robić zdjęcia.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.