to

SK Bank Snow Volley!

Snow Volley to pierwsze takie wydarzenie w Polsce, kiedy siatkówka plażowa została przeniesiona na śnieg!

Sportowe rywalizacje odbyły się w ten weekend, czyli 14 i 15 marca w Czarnym Groniu w okolicach Andrychowa. To niezwykłe spotkanie najlepszych z najlepszych, a dopingowała im rozgrzana od emocji publiczność!

Pierwszego dnia trwały eliminacje – podczas naszego pierwszego wejścia live, Tomasz Babiak z SK Bank, który jest patronem wydarzenia, poznaliśmy szczegóły imprezy.

Podczas kolejnego wejścia nasz korespondent przedstawił już pierwsze wyniki oraz informacje o tym, co działo się wkoło całego wydarzenia.

W niedzielę odbył się finał, po godzinie 13:00 odbyło się starcie kobiet, na rywalizację mężczyzn trzeba było poczekać do godziny 14:30. Koło godziny 16:00 wszystko już było jasne, zwycięzcy zostali wyłonieni!

 

Wśród kobiet pierwszymi zwyciężczyniami oficjalnego turnieju na śniegu została para Filipczak/Budny, która 2:1 (12:15, 16:14, 11:6) pokonała duet Urbańczyk/Wyrzykowska. Trzecie miejsce wywalczyły Zając i Syc, wygrywając 2:0 (16:14, 15:11) z parą Sordyl/Czech. W rywalizacji mężczyzn najlepsi okazali się Siewiorek/Matusiak, pokonując 2:0 (15:10, 15:12) parę Stach/Korczyk. Na trzecim miejscu uplasowali się Rogowski/Gramala, którzy w dwóch setach (16:14, 15:11) pokonali parę Cukier/Czekała.

Wszystkim, którzy stanęli na podium gratulujemy sukcesu i jednocześnie mamy nadzieję, że to nie ostatni raz kiedy siatkówka na śniegu zagościła w Polsce.

 

fot. kampas-sport.eu

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.