IMG_7424

Legionowo: Debata o bezpieczeństwie

25 marca o godzinie 19.00 odbyła się debata o bezpieczeństwie w mieście Legionowo.

25 marca o godzinie 19.00 W Urzędzie Miasta Legionowo na sali widowiskowej, odbyła się debata na temat bezpieczeństwa miejskiego. Uczestnikami tej debaty byli m.in Prezydent miasta – Roman Smogorzewski, Starosta powiatu Legionowskiego Jan Grabiec,  Jacek Kozłowski – Wojewoda Powiatu Mazowieckiego. Na miejsce przybyło wielu mieszkańców, którzy brali czynny udział w dyskusji.

Tematem debaty było bezpieczeństwo w mieście, szczególnie po ostatnich wydarzeniach z 16 i 17 marca, pod komendą Policji Powiatowej przy ulicy Jagiellońskiej. Pan Jacek Kozłowski, oznajmił, że ludzie, którzy dokonali zamieszek poniosą należytą odpowiedzialność. Obecni podczas debaty mieszkańcy miasta, czynnie uczestniczyli w spotkaniu. Pojawiały się wiele pytań. Ale głównie były związane z poczuciem bezpieczeństwa na terenie Legionowa. Wśród obecnych na spotkaniu, był także Piotr Zadrożny – zastępca prezydenta Legionowa, który przygotował prezentację odnośnie bezpieczeństwa w poprzednich latach.


IMG_7427Dominik Kubalski. Naczelny Redaktor w dziale "Co się dzieje w moim mieście". Kilka słów o mnie. Interesuje się: muzyką, filmami, a także lubię poznawać ciekawych ludzi i lubię robić zdjęcia.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.