IMG_7514

21 kwietnia odbyły się obchody Światowego Dnia Inwalidy

21 kwietnia o godzinie 16:00 w Urzędzie Miasta w Legionowie na sali Widowiskowej odbyły się obchody Światowego Dnia Inwalidy.

Podczas wydarzenia dwóch przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Legionowie opowiadało o metodzie na policjanta, urzędnika oraz jak sobie z poradzić z  powiadomieniem policji, a także jak działać i reagować. W miejscu obecna była też pani Naczelnik Wydziału Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych – pani Ewa Milner-Kochańska.

Witold Hass  – poeta legionowski przyniósł ze sobą wiersz o Dniu Inwalidy i przekazał go na ręce prezydenta  Miasta Legionowo Romana Smogorzewskiego. Dominik Kubalski, Piotr Czerwiec, Ewelina Makowska zostali przyjaciółmi urzędu Miasta za kursy komputerowe oraz za inne akcje społeczne. Obecny był też Ryszard Winnicki prezes „Erin” Związku Emerytów Rencistów i inwalidów, który opowiadał o wycieczkach, imprezach i o seniorach. Oczywiście nie zabrakło także Andrzeja Sobierajskiego  Dyrektora MOK-u w Legionowie.

Na zakończenie zagrał Warszawski Kwintet Akordeonowy. Ryszard Winnicki opowiadał o wydarzeniach w mieście. Przedstawił harmonogram wycieczek i spotkań związku na terenie miasta i nie tylko.

IMG_7517

IMG_7514Dominik Kubalski. Naczelny Redaktor w dziale "Co się dzieje w moim mieście". Kilka słów o mnie. Interesuje się: muzyką, filmami, a także lubię poznawać ciekawych ludzi i lubię robić zdjęcia.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.