Łukasz Jakóbiak

Kłopoty znanego youtubera

Łukasz Jakóbiak, gospodarz internetowego talk-show pod tytułem „20m2” ostatnio gościł Prezydenta Polski, Bronisława Komorowskiego. Jak sam stwierdził, zaprosił on wielu kandydatów, którzy nie przyjęli zaproszenia.

Jak podaje strona niezależna.pl już wtedy do głosu doszli owi kandydaci, którzy twierdzą, że nie dostali żadnego z tych zaproszeń. Jakóbiak stwierdził następnie, że wysłał zaproszenie tylko do Magdaleny Ogórek i Andrzeja Dudy jednak szybko się okazało, że to również mija się z prawdą. Wszystko zaczęło się wtedy, gdy youtuber pochwalił Komorowskiego, że jako jedyny przyjął zaproszenie do programu.

Afera Jakóbiaka

 

Jakóbiak jednak bronił teorii, że wysłał zaproszenie do owych kandydatów. Niestety, z wielu zaproszony zrobiło się jedynie dwoje ponieważ gospodarz zmienił wcześniejsze zdanie i powiedział, że zaprosił jedynie Panią Ogórek oraz Pana Dudę. Na potwierdzenie jego słów przedstawił screeny e-maila wysłanych przez niego wiadomości do kandydatów SLD i PiS. Internauci jednak głęboko przeanalizowali dany screen i stwierdzili, że został on „zmanipulowany”. Okazuje się, że wszystkie dane zostały wygumkowane w programie graficznym i wklejono adres sztabów Ogórek oraz Dudy na dodatek kandydata PiS był błędny.

Jakóbiak

 

Nie wiadomo jak zakończy się sprawa znanego youtubera. Na pewno straci on wielu fanów, którzy oglądali jego wywiady w słynnej kawalerce. Na jego profilu facebookowym ludzie wpisują posty typu „kłamca” lub „oszust”. Sam youtuber nie czuje się winny ponieważ jego zdaniem nie dopuścił się kłamstwa. Jak zakończy się cała sprawa? Okaże się to w najbliższych dniach.

fot.youtube.com
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.