cannabis-303914_640

Plantacja marihuany w zakładzie pogrzebowym

Nietuzinkowego odkrycia dokonali funkcjonariusze w powiecie wołomińskim. W jednym z domów pogrzebowych odkryli plantację marihuany a obok chłodnię ze zwłokami kobiety.

Funkcjonariusze stołecznej policji dowiedzieli się o podejrzeniu hodowli marihuany w jednym z zakładów pogrzebowych w powiecie wołomińskim. Ich informacje potwierdziły się. Plantację bowiem, odkryli w garażu, gdzie znajdował się zakład. W pomieszczeniu obok garażu ale nadal an te samej posesji, była prowizoryczna chłodnia, a w niej zwłoki kobiety. Odkryto także nielegalne przyłącze energii elektrycznej. Inspektor sanitarny stwierdził, że ciało kobiety było przetrzymywane w niewłaściwy sposób.

Obok ciała policjanci znaleźli worek z prawie 5 kilogramami gotowej marihuany. Zabezpieczyli także sprzęt służący do prowadzenia plantacji oraz znaleźli około 35 tysięcy złotych.

Policja zatrzymała 51-letniego właściciela zakładu pogrzebowego oraz jednego z pracowników – 35-letniego Krystiana J, który podejrzany jest o pomoc w przestępstwie. Grożą im co najmniej 3 lata więzienia, za wytwarzanie dużej ilości środków odurzających.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.