bus-698688_1280

Wieliszew: zmiana rozkładu autobusów „L”

W związku ze zmianą rozkładu jazdy linii skm i koleji mazowieckich, autobusy z Wieliszewa jeżdżą od dziś – 27.04 ze zmienioną trasą i w innych godzinach.

Co najważniejszego się zmieni?

Od poniedziałku w rozkładzie jazdy z powodu zmian w kursowaniu pociągów skm i Kolei Mazowieckich zostaną wprowadzone zmiany. Pojawią się kusy linii L11 przebiegające inną trasą – przez miejscowość Łajski z pominięciem Wieliszewa. to nie koniec zmian na trasie linii L11. Dla pasażerów tej linii zostanie uruchomiony popołudniowy kurs z Nowego Dworu Maz. do Legionowa przejeżdżający przez miejscowość Góra.

Zwiększeniu ulegną kurs linii L10. Jej rozkład jazdy został tak dopasowany, aby została zachowana odpowiednia częstotliwość kursowania. Dzięki zmienionemu rozkładu jazdy linii L10 na pewno pasażerowie dużo szybciej docierają do Wieliszewa, co było możliwe dzięki pominięciu części trasy przejeżdżającej przez Michałów-Reginów.

Rozkład jazdy wszystkich 3 linii można pobrać pod adresem: http://wieliszew.pl/2084,1,1,nowe-rozklady-jazdy-autobusow-i-pociagow,czytaj-wiecej.html
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.