Piknik_31-05-2015

Wołomin: Piknik Ekologiczny

Nie tylko Dni Dziecka będą organizowane w ten weekend. Np. w Wołominie odbędzie się piknik ekologiczny, jednak z akcentami Dnia Dziecka.

Impreza będzie miła miejsce na skwerze im. Wodiczki przy ulicy Moniuszki w Wołominie.  Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13.00, uroczystym otwarciem Kosmicznej Ekolandii. W programie przewidziano: prezentacje projektu Fundacji „Słyszę Mówię Czuję”, występy sekcji artystycznych MDK, czy różnego rodzaju animacje i konkursy. Jednak najmłodsi szczególnie będą cieszyć się z występu Kosmokwaków. Dla mieszkańców przygotowano ponadto: eko-kalambury, warsztaty – ekologiczne, rękodzielnicze, kulinarne, garncarskie i decoupage. Jak co roku także będzie można wymienić przyniesione z domu elektrośmieci, na sadzonki roślin. Impreza potrwa do około 18:00.

Ważne jest żeby troszczyć się o ekologię. A najlepiej edukować się przez zabawę, więc piknik ekologiczny zorganizowany w gminie Wołomin, jest świetnym pomysłem, aby wzbogacić wiedzę, nie tylko najmłodszych o niezbędne informacje w zakresie ekologii, a jednocześnie spędzić czas z bliskimi i dobrze się bawić.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.