fotka

I Mistrzostwa Polski w Wakesurfingu

Już 11 lipca, podczas Music&Fashion Days nad Zalewem Zegrzyńskim, odbędą się I Mistrzostwa Polski w Wakesurfingu czyli surfingu śródlądowym za motorówką.

Wakesurfing to dyscyplina sportu, która w Polsce zyskuje sobie coraz większą rzeszę sympatyków. Tym bardziej miło jest nam ogłosić, że już niebawem, bo 11 lipca, odbędą się pierwsze, historyczne Mistrzostwa Polski tej jakże efektownej dyscypliny. Zawody odbędą się pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Surfingu we współpracy z portalem www.namate.pl oraz stowarzyszeniem Wake For All.

Oprócz zawodów i pokazów surfingu śródlądowego organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Wszyscy zainteresowani tematyką wakesurfingu będą mogli zapoznać się z modą oraz profesjonalnym ubiorem jaki obowiązuje w surfingowym świecie. Będzie można także wziąć udział w wielu tematycznych warsztatach doszkalających, a w wolnej chwili popływać na desce Stand Up Paddle czyli desce surfingowej z wiosłem.

Zawody zaczną się o godzinie 10:00 i będą odbywać się w trzech różnych kategoriach: Open Man, Open Woman i Junior. Wszyscy zainteresowani udziałem mogą nadsyłać swoje zgłoszenia poprzez prywatną wiadomość na fanpage „Vesper Wakesurf” na Facebooku lub zgłaszając się do recepcji Hotelu 500 mieszczącego się przy ulicy Warszawskiej 31A w Zegrzu.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.