2015 Skoda Superb Combi III Radio Hobby Moto  (7)

Superb Combi III – zdjęcia i detale

Niegdyś kupując Skodę, skazywaliśmy się na publiczny lincz, a dzisiaj… nowe Superby są tak pożądane, że zamawiając ten samochód, trzeba uzbroić się w pokłady cierpliwości, bo lista oczekujących jest aż tak długa.

Można powiedzieć, że czeska marka oferuje więcej, za mniej. Nawet w sferze wyglądu Superb zdaje się bardziej przyciągać niż Mondeo i Passat, które do złudzenia przypominają swoje poprzednie generacje.

Flagowy model Skody w wersji kombi trafi do sprzedaży we wrześniu tego roku. W tej odmianie nadwoziowej oferuje imponujące 660 litrów pojemności bagażnika, a po złożeniu siedzeń – 1950! Mało tego, fotel pasażera pierwszego rzędu można również złożyć, dzięki czemu możliwe jest przewożenie rzeczy, które mają do 3,1 metrów długości. Co ciekawe, żeby otworzyć klapę bagażnika wystarczy poruszać stopą pod tylnym zderzakiem – rozwiązanie spotykane niegdyś wyłącznie w autach klasy premium.

Pod maską Superba kombi do wyboru jest ta sama paleta silnikowa co w sedanie, podczas gdy opcjonalny napęd na wszystkie koła dostępny jest z jednostkami 1.4 TSI 150 KM, 2.0 TSI 280 KM, 2.0 TDI w dwóch wariantach mocy – 150 i 190 KM.

Coś czuję, że to będzie bestseller w tym segmencie…

Galeria:generalizator


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.