korek

Festiwale i remonty czyli utrudnienia w ruchu.

W Warszawie odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych, sportowych i społecznych. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie jednak warto wcześniej upewnić się jak na nie dojechać. A pierwsze zmiany w ruchu już dzisiaj.

Dzisiaj na trasie ulic: Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Al. Jerozolimskie, Marszałkowska, Waryńskiego, Puławska, al. Wilanowska, Wiertnicza, Czerniakowska, Gagarina, Spacerowa, al. Szucha oraz Al. Ujazdowskie mogą występować zatrzymania w ruchu pojazdów. Powodem jest kolejny NightSkating.

Cały weekend potrwają utrudnienia na Pradze ze względu na festiwal „Otwarta Ząbkowska”. Zamknięta będzie Ząbkowska od ul. Brzeskiej do ul. Targowej. Objazd ulicą Brzeską i Białostocką.  W dniach 9-17 lipca węziej będzie na skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Radiowej przez prowadzone prace budowlane.

Również z powodu remontów można spodziewać się utrudnień na ulicy Żwirki i Wigury przed skrzyżowaniem z ulicą Wawelską. Zamknięta dla ruchu będzie ulica Arkuszowa na odcinku od Księżycowej do Estrady.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.