Kino Świat

NIERACJONALNY MĘŻCZYZNA już wkrótce w kinach

Nowy film Woody’ego Allena pojawi się w kinach już od 14 sierpnia. The Hollywood Reporter przekonuje, że „Nieracjonalny mężczyzna to jeden z najlepszych, dostarczających najwięcej rozrywki filmów Woody’ego Allena ostatnich lat.”

 

Zdobywca czterech Oscarów i dwudziestu nominacji do tej nagrody tym razem akcję swojego filmu przeniósł z Europy do rodzinnej Ameryki. To tu powstały jego najsłynniejsze dzieła, takie jak oscarowy Blue Jasmine czy popularny film Co nas kręci, co nas podnieca.

O czym jest Nieracjonalny mężczyzna? Fabuła skupia się na historii profesora filozofii z Rhode Island, którego życie diametralnie się zmienia, gdy decyduje spotykać się z jedną ze swoich studentek. Do roli uwodzicielskiej studentki Allen zaangażował jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, zdobywczynię nominacji do Oscara, BAFTA i Złotego Globu – Emmę Stone („Birdman”, „Służące”).

Obok Emmy Stone w głównych rolach w „Nieracjonalnym mężczyźnie” zobaczymy trzykrotnie nominowanego do Oscara – Joaquina Phoenixa („Mistrz”, „Spacer po linie”, „Gladiator”), nominowaną do Złotego Globu – Parker Posey („Ostrożnie z dziewczynami”, „Masz wiadomość”), Gary’ego Wilmesa („Sekretne życie Waltera Mitty, „Salt”) oraz ulubieńca nastolatków – Jamie’ego Blackleya („Zostań, jeśli kochasz”, „Królewna Śnieżka i Łowca”).

Zapraszamy do kin!

Gatunek: dramat, komedia
Produkcja: USA 2015
Scenariusz i reżyseria: Woody Allen („O północy w Paryżu”, „Zakochani w
Rzymie”, „Blue Jasmine”, „Co nas kręci, co nas podnieca”, „Vicky Cristina
Barcelona”, „Wszyscy mówią: kocham cię”, „Manhattan”, „Annie Hall”)
Obsada: Joaquina Phoenixa („Mistrz”, „Spacer po linie”, „Gladiator”, „Ona”,
„Osada”), Emma Stone („Birdman”, „Służące”, „Niesamowity Spider-Man”, „Łatwa
dziewczyna”), Parker Posey („Ostrożnie z dziewczynami”, „Masz wiadomość”),
Gary Wilmes („Sekretne życie Waltera Mitty, „Salt”, „Cena odwagi”), Jamie
Blackley („Zostań, jeśli kochasz”, „Królewna Śnieżka i Łowca”, „Piąta
władza”).
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.