jedyna-taka.pl

Wybory Miss Polski na Wózku 2015

W sobotę (25 lipca) o godzinie 20.00 zapraszamy mieszkańców do Amfiteatru Bemowo (ul. Raginisa 1) na Galę Finałową Miss Polski na Wózku. To już trzecia edycja niezwykłego przedsięwzięcia, mającego na celu zmianę wizerunku osób niepełnosprawnych. Organizatorem jest Fundacja Jedyna Taka.

– Cieszymy się, że w tym roku zostaliśmy współorganizatorami tego wydarzenia. Warszawa każdego roku podejmuje działania zmierzające do likwidacji różnego typu barier, jak również prowadzi m.in. działania na rzecz promowania różnorodności, równości, równouprawnienia, równości szans i powszechnego uczestnictwa w życiu publicznym, kulturalnym, społecznym i gospodarczym. Chcemy i robimy wszystko aby stolica była miastem otwartym, dostępnym i przyjaznym dla wszystkich. – mówi Karolina Malczyk, Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. równego traktowania.

W tym roku głosowanie na Miss trwało miesiąc. W trakcie Gali Finałowej zaprezentuje się najpiękniejsza dwunastka – dziesięć finalistek wybranych poprzez głosowanie internautów oraz dwie wybrane w ramach tzw. dzikiej karty przyznanej przez jury.

Finalistki (http://jedyna-taka.pl/101,finalistki.html) przyjechały już do stolicy. Spędzą w niej parę dni na warsztatach. Wzięły udział w sesji fotograficznej, z której zdjęcia zostaną opublikowane w kalendarzu Miss Polski na Wózku 2015. Czekają je jeszcze spotkania z fryzjerem, stylistą, metamorfozy, rozmowy z coachem i wiele innych atrakcji. Dzięki temu dziewczyny przygotują się do uroczystej Gali.

Wydarzenie umili występ Artura Chamskiego, piosenkarza i aktora związanego z Teatrem Buffo, Marka Kaliszuka, polskiego aktora teatralnego, musicalowego, filmowego oraz piosenkarza i gwiazdy wieczoru – Donatana i Cleo.

Gala Finałowa będzie transmitowana na żywo na kanale Fundacji na Youtube, dzięki czemu osoby z całego świata będą mogły bawić się i kibicować wybranym finalistkom. Na tegorocznej Gali pojawi się także tłumacz języka migowego.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.