Chevrolet_Corvette_C1

Unikatowe zabytki motoryzacji na aukcji w Rozalinie

Miłośnicy zabytkowych pojazdów niedługo będą mogli znaleźć się w motoryzacyjnym raju. Wszystko dzięki Ardor Auctions – domu aukcyjnemu, który jako pierwszy w Polsce organizuje profesjonalne aukcje dla kolekcjonerów klasyków. Pierwsza z nich odbędzie się już 21 maja w Pałacu Rozalin pod Warszawą.

Dodge_Viper

Około 20 starannie wyselekcjonowanych egzemplarzy, urok XIX-wiecznych pałacowych ogrodów, zlot pasjonatów i inwestorów – to wszystko można będzie zaobserwować już 21 maja na pierwszej aukcji Ardor Auctions. Wydarzenie będzie miało charakter wieczornego, eleganckiego spotkania – Organizując majową aukcję położyliśmy bardzo duży nacisk na selekcję pojazdów. Uczestnicy naszych wydarzeń to osoby o bardzo wyszukanych gustach, które doskonale wiedzą, czego szukają – mówi Michał Prząda, Marketing Manager w Ardor Auctions.

Ferrari_GTB_Turbo (1)

Motywem przewodnim majowej aukcji będą samochody sportowe, kabriolety i roadstery – modele, które są doskonałą inwestycją m.in. dlatego że wpisują się w obecne trendy wzrostowe na rynkach europejskich i mają pozytywne prognozy dotyczące stopy zwrotu – Warto podkreślić, że samochody które zaoferujemy na majowej aukcji, będą wyróżniały się bardzo wysoką jakością.– dodaje Michał Prząda.

Zaprezentujemy standard o który trudno nawet na dojrzałych zachodnioeuropejskich rynkach”

Lancia_Fulvia

Jakich klasyków możemy się spodziewać ?

Jeśli mowa o samochodach sportowych, pierwsza myśli, która się pojawia – ferrari. Pojawi się na aukcji jako niezwykle rzadki model GTB Turbo z 1989r. ( jedynie 44 egzemplarzy w tej specyfikacji ). Nie zabraknie również legendarnego Porsche 911 typ 993 Carrera 2, które pojawi się w wersji z automatyczną skrzynią biegów. Na licytacji zaprezentują się również takie zabytki jak niepowtarzalny Chevrolet Corvette C1 z 1956r, wyjątkowa amerykańska legenda Dodge Viper z 1993r a także odrobinę włoskiego akcentu w postaci Lancii Fulvia 3 1.2 S z 1975 roku.

Porsche_911_typ_993_

 

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.