DSC00608

Gold Serwis – ochrona z wyższej półki

Gold Serwis - ochrona z wyższej półki

Gold Serwis – ochrona z wyższej półki

Jak wygląda praca certyfikowanego ochroniarza obiektów premium? Bywa niebezpiecznie, nieprzewidywalnie i nie jest łatwo dostać się do tej pracy. Tutaj potrzeba facetów ze stali i… z odpowiednim wykształceniem. Jeden z takich właśnie twardzieli usiadł za mikrofonem radia, żeby opowiedzieć o tym zawodzie. Dawid Żbikowski, szef firmy Gold Serwis – ochrona, ma wieloletnie doświadczenie w tej branży i niejedno przeszedł. Cierpliwie wyjaśniał jak wyglądają szkolenia, sama praca i realia na rynku ochroniarskim.

Takie usługi może wynająć właściwie każdy, ale należy pamiętać, że jeśli oczekujemy profesjonalizmu i skuteczności trzeba się nastawiać na określone koszty. Na przykład w przypadku ochrony przed terrorystami konieczne jest czasem zaangażowanie naprawdę wielu pracowników aby akcja była skuteczna. Posłuchajcie o tym jak ochrania się obiekty premium, znane osoby oraz… ile to wszystko kosztuje.

Dawid Żbikowski rozmowa cz1

Dawid Żbikowski rozmowa cz2

Dawid Żbikowski rozmowa cz3

Więcej informacji o firmie znajdziecie tu: http://goldserwis.eu/
2 komentarzy do “Gold Serwis – ochrona z wyższej półki

 1. Olaf

  Po stylu wypowiedzi i formie i składaniu zdań widać jaki poziom reprezentuje firma GOLD Serwis Ochrona Z wyższej półki … i texty i ZGADZA SIĘ !!! Zdadza się wieś tańczy i śpiewa …

  Odpowiedz
  1. Olin Gutowski Autor artykułu

   Bez paniki profesorze MIODKU! Jak gościem będzie jakiś ochroniarz języka polskiego, koniecznie się trzeba zdzwonić, żeby podyskutować o sile perswazji poprzez zdania wysoce złożone ;)

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.