legionowskie amazonki działają i zapraszają

Legionowskie Amazonki działają i zapraszają

Legionowskie Amazonki działają i zapraszają

Cały czas namawiają do badań i przypominają : Rak to nie wyrok! Dzień Babci, Dzień Kobiet, Dni legionowa, a ostatnio WOŚP – Klub Legionowskich Amazonek aktywnie uczestniczy we wszystkich publicznych wydarzeniach by jak najwięcej osób przekonać do profilaktyki rakowej, ale nie tylko do tego.

W studiu radia Hobby pojawiły się Panie Jadwiga Szuba(przewodnicząca Legionowskiego Klubu Amazonek) i Marianna Trojanowska(wice przewodnicząca). W porannej rozmowie przekonywały o słuszności działań profilaktycznych i obalały mity, że tylko kobiet w pewnym wieku to dotyczy. Zachorowań na raka jest coraz więcej, ale też możliwości jego wykrywania we wczesnym stadium powiększają się.

Poznajcie Bardzo zaangażowane w pomoc osoby, które same przeszły chorobę, poradziły sobie ze wszystkimi problemami i żyją dalej aby pomagać i uświadamiać. Posłuchajcie rozmowy o profilaktyce, najlepszym wsparciu od osób doświadczonych przez chorobę i różnicach pomiędzy ochotniczką a wolontariuszką.

Legionowskie Amazonki w studiu cz1

Legionowskie Amazonki w studiu cz2

Legionowskie Amazonki w studiu cz3

Legionowski Klub Amazonek zaprasza na spotkania w każdy drugi poniedziałek miesiąca o 17:00 na ul.Piłsudskiego 5, wejście od ul. Kopernika. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.spp-nadzieja.slaskdatacenter.pl/klub-amazonek

lub pod numerem 696802569
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.