bicycles-1176560_960_720

Na rower zawsze jest pora roku!

Na rower jest zawsze pora roku

Krzysztof Piłatowicz i Maciej Gryżewski w naszym studiu

Na rower zawsze jest pora roku!

Goście naszego studia właśnie tak twierdzą, a oni akurat wiedzą co mówią. Obaj panowie – Krzysztof Piłatowicz i Maciej Gryżewski od lat zajmują się światem dwóch kółek. Organizują imprezy i ściągają do Polski najciekawsze rowerowe marki. Teraz, w legionowskim salonie BDC bike chcą stworzyć przestrzeń spotkań dla zapalonych rowerzystów, ale też umożliwić rozsądny start i dobór sprzętu początkującym.

W porannej środowej audycji nasi rozmówcy opowiadali o specjalnym wyposażeniu roweru na zimę. Doradzali też kiedy i jak zacząć sezon, a także zapraszali do salonu na oglądanie różnych modeli aby zdecydować co będzie najodpowiedniejszym wyborem. W czasach kiedy ilość marek na rynku może przyprawić o zawrót głowy liczy się dyskretna pomoc profesjonalisty. W swoim salonie mają to szczęście, że pracują z zapaleńcami. Na przykład serwisem zajmuje się były zawodowiec, który niejeden wyścig ma za sobą, więc oprócz poprawy parametrów i konserwacji jednośladu można liczyć na solidną dawkę wiedzy i porad.

Posłuchajcie zapisu tej rozmowy i szykujcie się już do sezonu :)

Zima? Na rower jest zawsze pora! cz1

Zima? Na rower jest zawsze pora! cz2

Na rower zawsze jest pora roku!

dowiedzcie się więcej tutaj: bdc-bike.com

 
2 komentarzy do “Na rower zawsze jest pora roku!

 1. pawolo

  Ano jest. Na wiosnę kupiłem Indianę po 5 latach niejeżdżenia na rowerze i teraz śmigałem cąłą jesień i zime póki co, poza tymi okresami kiedy zasypało. Najlepszy sport ever. Siłownia przy tym wymięka. Jeździ ktoś tu jeszcze zimą? Moi marzeniem jest to żeby ściezki były normalnie odśnieżane jak jezdnia.

  Odpowiedz
  1. Olin Gutowski Autor artykułu

   Jest sporo osób które jeżdżą rano do pracy, przed 6:00 :) Oczywiście w styczniu liczba twardzieli trochę się kurczy, ale wiadomo jakie teraz zimy…

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.