Suzuki Ignis Allgrip Dualjet 4WD 6

Audycja „Na biegu” nowy Suzuki Ignis

 Audycja „Na biegu” nowy Suzuki Ignis – Wnętrze

Suzuki Ignis Allgrip Dualjet 4WD 5

Suzuki Ignis

Wnętrze nowego modelu Ignisa jest biorąc pod uwagę rozmiary bryły samochodu naprawdę zaskakująco duże, wygodne, wysoko osadzone fotele dają poczucie że nowy Ignis jest o wiele wyższym samochodem. Dodatkowo kierownica regulowana w jednej płaszczyźnie pozwala na taką kombinację ustawień że każdy użytkownik znajdzie swoją wygodną pozycję za kierownicą.

Audycja „Na biegu” nowy Suzuki Ignis – Wnętrze

Wygląd środka idealnie komponuje się z wyglądem zewnętrznym. Lekko futurystyczne kształty deski rozdzielczej, klamki w drzwiach, szczegóły wykończenia detale o które w nowej wersji Ignisa producent zadbał bardzo dokładnie.  Wszystko to wykonane jest bardzo estetycznie a materiały użyte do wykończenia sprawiają naprawdę miłe wrażenie. Wersja która testowaliśmy wyposażona była w interaktywny system multimedialny ze zintegrowaną tylną kamerą cofania, dużym kolorowym wyświetlaczem umieszczonym w górnej części konsoli centralnej.

Audycja „Na biegu” nowy Suzuki Ignis – Wnętrze

Suzuki Ignis Allgrip Dualjet 4WD 7

Cały sprzęt audio firmy Kenwood jaki zainstalowano w testowanym przez nas modelu był naprawdę bardzo dobrej jakości. Łącznie z głośnikami Kenwood których moc mogłaby służyć za małą salę koncertową. Słuchanie muzyki czy radia nawet na bardzo wysokim poziomie głośności nie powodowało najmniejszego dyskomfortu. Wszystkie częstotliwości pracowały równomiernie przenikając się w miły dla ucha sposób. Odtwarzacz DVD obecny na pokładzie Ignisa pozwala na oglądanie filmów tylko i wyłącznie podczas postoju co jest zaletą ponieważ nie rozprasza uwagi kierowcy w czasie jazdy. Nawigacja w polskiej wersji językowej – dopracowana, intuicyjna z dużym dotykowym ekranem, nie sprawia żadnych problemów. Zaktualizowana wersja map w nawigacji pracuje szybko bez zawieszania się i w bardzo krótkim czasie odnajduje nową trasę kiedy się zgubimy lub nie pojedziemy dokładnie wg wskazówek.

Audycja „Na biegu” nowy Suzuki Ignis – Wnętrze, podsumowanie

Nowy Suzuki Ignis prezentuje się bardzo spójnie, jego wnętrze jest przejrzyste oraz bardzo ergonomicznie rozplanowane. Nawet osoby o trochę większych gabarytach czują się w nim naprawdę komfortowo. Nowy Suzuki Ignis jest to typowo miejski samochód. Wygospodarowane w kabinie miejsce którego jest naprawdę dużo stworzono kosztem bagażnika. Jego pojemność przy wersji z napędem na 4 koła wynosi 227 l. Przy napędzie na przednią oś wg producenta to 267 l.

nowy Suzuki Ignis            nowy Suzuki Ignis

 

nowy Suzuki Ignis           nowy Suzuki Ignis

 

nowy Suzuki Ignis           nowy Suzuki Ignis

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.