Bezpłatne Konsultacje Psychologiczne

Legionowo: Bezpłatne Konsultacje Psychologiczne

Legionowo zaprasza na Bezpłatne Konsultacje Psychologiczne

konsultacje psychologiczne

Bezpłatne Konsultacje Psychologiczne

 

Oferta dla młodzieży:

Młodzież boryka się z uzależnieniami (multimedia, alkohol, narkotyki, inne), fobią społeczną, lękami, depresją, nadmierną agresją, złością, zachowaniami autodestrukcyjnymi, zaburzeniami odżywiania, trudnościami w relacjach interpersonalnych, problemami z koncentracją i innymi trudnościami natury egzystencjalnej. Ponadto na spotkaniach terapeutycznych młodzież będzie mogła popracować, m.in. nad konstruktywnymi metodami zwalczającymi stres, zwiększeniem efektywności w szkole, znalezieniem „swojego miejsca w świecie”, wyodrębnieniem hobby czy też pasji.


Dla rodziców:
Konsultacje psychologiczne dające szansę lepiej zrozumieć myśli, uczucia, potrzeby ich dziecka. Rodzice otrzymają wsparcie i cenne wskazówki. Ponadto nauczą się jak zwalczać niepożądane zachowania, objawów dzieci oraz jak umiejętniej panować i redukować objawy emocjonalne, wynikające z nadmiernych napięć pojawiających się w procesie wychowania.

Tekst:Ewa Milner-Kochańska

Przeczytaj o:  Jednym Śladem ratownictwo i bezpieczeństwo w LegionowieDominik Kubalski. Naczelny Redaktor w dziale "Co się dzieje w moim mieście". Kilka słów o mnie. Interesuje się: muzyką, filmami, a także lubię poznawać ciekawych ludzi i lubię robić zdjęcia.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.