Post apokaliptyczny Bartek Biedrzycki

Post apokaliptyczny Bartek Biedrzycki

Post apokaliptyczny Bartek Biedrzycki – gość radia

Naszym gościem był Bartek Biedrzycki który opowiedział nam o swojej nowej książce – ” Dworzec Śródmieście” a także o swojej pasji do kosmosu. Zapraszamy do wysłuchania  naszego wywiadu z Bartkiem

Post apokaliptyczny Bartek Biedrzycki – biogram

Post apokaliptyczny Bartek Biedrzycki
Bartek „godai” Biedrzycki (ur. 3 czerwca 1978 w Warszawie) – mieszkający w Konstancinie-Jeziornie polski scenarzysta, wydawca i publicysta komiksowy, podcaster, autor fantastyki. Urodzony w Warszawie, całe życie mieszka w rodzinnym Konstancinie-Jeziornie. Ukończył XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Warszawie w 1997 roku; w 2001 ukończył Szkołę Podoficerów Służby Zasadniczej w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki, służbę ukończył w stopniu starszego kaprala; absolwent kolegium nauczycielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Pracował m.in. jako anglista w warszawskich liceach, w warszawskich klubach studenckich, a następnie przez ponad dekadę w działach IT w produkcji telewizyjnej.

(źródło :Wikipedia.pl)

Post apokaliptyczny Bartek Biedrzycki biogram – cd

Post apokaliptyczny Bartek Biedrzycki

Pod wieloma względami jest reliktem. Urodził się w latach 70., ale ludowa rzeczywistość, do której wychowywano go w latach 80. nigdy nie nadeszła. Grał w gry na 8-bitowym Atari, a klocki Lego znał głównie z Pewexu.

Był nauczycielem i żołnierzem, pracował w nocnych klubach i telewizji, w końcu rzucił wszystko i poszedł robić do prywatnej korporacji. Fantastykę poznał dzięki przygodom pilota Pirxa, ale zaczytywał się także w wielotomowych sagach fantasy. Zanim zaczął publikować książki, pisał i wydawał komiksy, zajmował się publicystyką oraz nagrał kilkaset audycji mówionych. Lubi mięso, robienie zdjęć i rozbiórki mostów drogowych. Autor pierwszej polskiej powieści postapokaliptycznej osadzonej w tunelach warszawskiego metra i przyległych do niego schronów.

(źródło :Fabryka Słów)

 

Post apokaliptyczny Bartek Biedrzycki – wywiad

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.