Audycja „Na biegu” Citroen C3

Audycja „Na biegu” Citroen C3 PureTech 110 KM

Audycja „Na biegu” Citroen C3 PureTech 110 KM

Audycja „Na biegu” Citroen C3 PureTech 110 KM  to test nowego Citroena C3 z benzynowym silnikiem 110 KM, dokładnie omówione przez Pawła Kubalskiego, Tomka Lewandowskiego i Justynę Gizowską. Ci dwaj Panowie wraz z Panią kontynuują testowanie francuskiej motoryzacji…Citroen-C3-PT-110KM-2

Audycja „Na biegu” Citroen C3 – Opis samochodu

Jest to już trzecia generacja tego popularnego samochodu. Każda kolejna była przyjmowana z wielkim entuzjazmem i teraz nie jest inaczej. Jest to auto stylowe, nowoczesne, a przede wszystkim radosne. Takie właśnie powinno być auto z segmentu B. Citroen wie doskonale, że w tym segmencie większość klientów szuka przede wszystkim auta, które ma „to coś”. Nowy Citroen C3 110KM to kompletnie inna koncepcja jak poprzedniego modelu. Postawiono na przestronność oraz na jak najmniejszą masę, co skutkuje dobrą ekonomią przy dużej dynamice i świetne hamulce. Niestety fizyki nie oszukamy, na szczęście minęły czasy kiedy każdy następny model był cięższy od poprzednika.

Audycja „Na biegu” Citroen C3 – Wnętrze

Cały system sterowania multimAudycja „Na biegu” Citroen C3ediami oparty jest na dużym ekranie dotykowym, jego wielkość powoduje że nie mamy najmniejszego problemu z korzystanie z niego nawet w czasie jazdy. Sterowanie na ekranie obejmuje wszystkie funkcje multimedialne , audio, nawigacje oraz klimatyzacje. W pierwszym kontakcie wydaje się to skomplikowane ale absolutnie takie nie jest.

System audio skonfigurowany został w sposób bardzo dobry. Jakość dźwięku który dobiega do naszych uszu jest naprawdę przyzwoitej jakości, nawet głośne słuchanie muzyki daje komfort i całkiem miłe odczucia akustyczne. Citroen C3 jest też wyposażony w bardzo dobrze dobrany system głośnomówiący.

W środku cieszą oko kolorowe niteczki, które doskonale współgrają z szarym miękkim materiałem, auto wewnątrz jak i na zewnątrz jest ładne, eleganckie, idealne dla rodzin z dziećmi oraz kobiet lubiących zapuścić się do miejskiej dżungli.

Audycja „Na biegu” Citroen C3 – wejście 1

Audycja „Na biegu” Citroen C3 – wejście 2

Audycja „Na biegu” Citroen C3 – wejście 3

Audycja „Na biegu” Citroen C3 – wejście 4

 

AUDYCJA „NA BIEGU” Volkswagen GOLF GTI Clubsport – poprzednia audycja Na Biegu
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.