Galeria Północna

Galeria Północna na warszawskiej Białołęce – Gość Pani Emilia Szkudlarek

Dzisiejszego południa mieliśmy przyjemność gościć Panią Emilię Szkudlarek, Dyrektora Marketingu obiektu Galeria Północna, budowanego na warszawskiej Białołęce. Rozmowę przeprowadzał Paweł Kubalski.

Galeria Północna – Co to za obiekt?

Galeria na północy to największy obiekt w okolicach Legionowa, i w ogóle północy Warszawy. Buduje się 2 rok, zbicie kamienia węgielnego odbyło się w sierpniu 2015r. Adres galerii to ul. Światowida 17. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC. W tym roku rozpoczęła się finalna faza prac wykończeniowych, najemcy rozpoczęli przejmować swoje lokale, a trzecim kwartale roku możemy spodziewać się już otwarcia ! 

Docelowo w galerii odnajdziemy 220 sklepów na powierzchni najmu 64 tys. metrów kwadratowych. Cały obiekt będzie miał ponad 200tys. metrów kwadratowych! W północno-wschodniej części Warszawy brakuje takiego obiektu jak Galeria Północna z ofertą rozrywkową. Obywatele bardzo entuzjastycznie zareagowali również na wieść, że u siebie na podwórku będą mieli w końcu kino, ponad 20 restauracji i kawiarni. Obiekt będzie spełniał również najwyższe standardy ekologiczne, co potwierdza precertyfikacja na poziomie LEED Gold. Tego tutaj na Białołęce i w okolicach zdecydowanie brakowało.

Cały budynek jest budowany zgodnie z najwyższymi standardami ekologicznymi, wokół galerii będzie zielono, a na dachu (6tys m2) rekreacyjne – plac zabaw, amfiteatr, scena.

Galeria Północna

Galeria Północna – Nie tylko na zakupy

Dział marketingu dokonuje wszelkich starań, aby ludzie w Galerii Północnej czuli się dobrze, mogli załatwić potrzeby takie jak spożywcze zakupy do domu, zakup ubrań do wypełnienia garderoby, ale również aby mogli spędzić w niej miło czas. Poszerzana jest stale oferta rekreacyjna i rozrywkowa w budującym się obiekcie.

W Galerii Północnej będzie się działo. Całe rodziny z dziećmi i znajomi znajomych będą mieli co w tym miejscu robić, poza klasycznymi zakupami. Odbywać się będą imprezy o szerokim zakresie tematycznym, galeria chce utrzymywać dobre relacje z jednostkami lokalnymi na Białołęce i zapraszają do współpracy wszystkie organy wpasowujące się w tryb i przesłanie obiektu.

Na pewno galeria interesuje się lokalną społecznością, zaobserwujemy podczas odwiedzin bardzo częstą współpracę z fundacjami i szkołami usytuowanymi w najbliższym otoczeniu, ale nie tylko. Również artyści będą tu mieli swój „kawałek chleba”.

 

Galeria Północna – Na zachętę

W galerii odnajdziemy zarówno coś do szafy, ale również coś dla ciała i ducha. Będziemy mogli zadbać o nasze zdrowie w klinice medycznej Enel-Med, poćwiczyć nasze ciała w fitness klubie Calypso. Dla nastolatków jest już wybudowany SkatePark, a dla młodszych dzieci wielka sala zabaw. A dla umilenia oczu fontanna.

Dach będzie również wyjątkowym miejscem spotkań. Planowane są pokazy kina letniego, występy artystów, teatralny amfiteatr. Na górze galerii odnajdziemy także plac zabaw z gigantycznymi szachami oraz po prostu miejsca do wypoczynku.

Galeria będzie miała także pierwszy otwarty w Polsce brytyjski sklep z zabawkami Hamleys, szeroką ofertę restauracji i kawiarni, które nie będą zgromadzone w jednym miejscu, a będą porozrzucane po całej galerii handlowej. Takie kawiarnie jak Bierhalle i Starbucks będą miały osobne wejście, aby mogły być otwarte jeszcze dłużej niż galeria, i cieszyć mieszkańców.

Dział marketingu będzie się starał, o czym zapewnia nas Pani Emilia, że co weekend będą starali się organizować liczne wydarzenia, konkursy i występy, aby Galeria Północna była sercem lokalnej społeczności na Białołęce.

Galeria Północna

Stan na dzień 18.04

Galeria Północna – Kiedy!

Data otwarcia Galerii nie jest jeszcze określona konkretnym dniem, będzie się ona zawierała na pewno w tzw. jesiennym oknie, pomiędzy 15 sierpnia, a 15 listopada. Oczywiście zostanie otworzona jak najprędzej. Już niedługo Białołęka przy ul.Światowida 17 będzie tętnić życiem.

Wszelkie oferty współpracy od instytucji, firm i osób indywidualnych; pasujących do klimatu i brzmienia Galerii Północnej prosimy kierować na adres: galeriapolnocna@gtc.com.pl.

Galeria Północna – Audycja

http://galeriapolnocna.pl – strona Galerii Północnej
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.