grzegorz-wajs-480x400

Grzegorz Wajs Legionowski LOTTO Poland Bike Marathon

Grzegorz Wajs Legionowski LOTTO Poland Bike Marathon. Dziś o poranku naszym radiowym gościem był Grzegorz Wajs LOTTO Poland Bike Marathon, kolejnego etapu zawodów które odbędą się już 30 kwietnia w Legionowie.

Rozmawialiśmy o przygotowaniach, trasach wyścigu, miasteczku pełnym atrakcji dla kibiców i dzieci. Rozmawialiśmy o miejscu wyścigu – okolicach Legionowa i przepięknych trasach wokół naszego miasta.

Wyścig w Legionowie to kolejny etap Lotto Poland Bike Maratonu

Ekipa Poland Bike zorganizuje również X Drużynowe Mistrzostwa Polski MTB Amatorów (27 sierpnia w Nieporęcie); III Mistrzostwa Polski MTB Amatorów w Jeździe Parami (12 sierpnia w ośrodku „Wyspa Wisła” w Stężycy); VIII Memoriał Stanisława Królaka (6 sierpnia w Warszawie), który będzie miał rangę finału Mistrzostw Polski w Kolarskim Kryterium, a także XIII Mistrzostwa Polski MTB Medycyny i Farmacji (7 października w warszawskim Wawrze). Rewelacyjnie zapowiada się trzydniowa impreza – Mistrzostwa Polski MTB XC, które w dniach 14-16 lipca Poland Bike zorganizuje na Górze Kazury na warszawskim Ursynowie.

Zapraszamy serdecznie wszystkich rowerzystów i nie tylko.

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.