Infiniti-Q50S-turbo-6-735x400

Audycja na biegu – Infiniti Q50 s i Volvo V60

Audycja na biegu – Infiniti Q50 s i Volvo V60 D3

Audycja Na biegu – Infiniti Q50 s i Volvo V60 to test aut, dokładnie omówionych przez Pawła Kubalskiego, Tomka Lewandowskiego i Justynę Gizowską. Ci dwaj Panowie wraz z Panią kontynuują testowanie motoryzacji jak co tydzień…

Audycja na biegu – Infiniti Q50 s

Infiniti Q50 s i Volvo V60Infiniti nie dość że coraz bardziej rozpycha się na naszym rynku w kategorii samochodów premium to jeszcze atakuje sport. Mercedes, Audi czy BMW mają w ofercie szybkie sedany ale zawsze ich wygląd jest bardzo agresywny, nie u Infiniti.  Jakością wykonania, czy fakturą materiałów ten model bije poprzednika na głowę. Silnik ma 6 cylindrów ustawionych w układzie V, pojemność 3000cm3 i wszystko zaprojektowane od początku. Użyto całej wiedzy i doświadczenia technologicznego podczas projektowania jednostki. Silnik jest bardzo lekki, waży bez osprzętu poniżej 200kg i jest o prawie 20kg lżejszy od poprzednika. Generuje 405KM mocy oraz 475Nm momentu obrotowego już przy 1600 obr/min. Takie parametry przy połączeniu silnika z 7 biegowym automatem daje rewelacyjne efekty.

Audycja na biegu – Volvo V60 D3

7-2-300x169Marka Volvo kojarzy nam się od razu z bezpieczeństwem i wygodą. A jeżeli myślimy o bezpieczeństwie, to nie tylko swoim ale i całej rodziny. Dla większego grona domowego Polacy bardzo często wybierają kombi. I właśnie kombi Volvo V60 D3 mieliśmy przyjemność przetestować. Wersja była 150 konna, z automatyczną sześcio biegową skrzynią biegów. Wsiadając do auta marki Volvo, materiały, wykończenie i spasowanie nas nie zawiodą. Jest to naprawdę udane kombi, co też widać po ilości tych aut na polskich drogach. Polacy lubią Volvo.

Audycja na biegu – Infiniti Q50 s i Volvo V60 D3

Audycja na biegu – Peugeot 3008 – poprzednia audycja na biegu
Jeden komentarz do “Audycja na biegu – Infiniti Q50 s i Volvo V60

  1. Łukasz

    Skrajnie różne style, Volvo klasyczne niczym szwedzki minimalizm, Infiniti bardzo zadziorne, atletyczne. V60 doskonale znosi próbę czasu, obawiam się, że za kilka lat Q50S będzie uznawane za nieca za bardzo krzykliwego „dziwaka”.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.