Abecadło biznesu i biznesmena

Abecadło biznesu i biznesmena

Abecadło biznesu i biznesmena

Abecadło biznesu i biznesmena

Abecadło biznesu i biznesmena

Jak co poniedziałek na antenie Radia Hobby 89,4 będziemy wspólnie z Grzegorzem Powierżą Prezesem Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości i Inicjatyw Lokalnych Bizoon prowadzić cykliczne audycje o biznesie.

Abecadło biznesu i biznesmena. Będziemy radzić i uczyć się jak założyć pierwszy biznes, jak zatrudnić pierwszego pracownika, jak zbudować markę, jak zrobić PR swoje firmie najmniejszym kosztem, na co zwrócić szczególną uwagę, od kogo czerpać wzorce, jak pogodzić życie z pracą, wreszcie co zrobić żeby osiągnąć spektakularny sukces i własną firmę przekształcić np. w dużą korporacje. Te i inne rzeczy będziemy tłumaczyć, objaśniać i wyjaśniać.

A dziś w audycji mówiliśmy o…

Abecadło biznesu i biznesmena. Dziś rozmawialiśmy między innymi o tym, że własny biznes to niczym latanie samolotem, że albo latamy awionetką, albo dużym jumbo jetem. Mówiliśmy o tym jakie są rodzaje firm, jak wybrać odpowiedni rodzaj firmy do prowadzenia. Czy są jakieś predyspozycje pomagające w wyborze formy działalności. Powiedzieliśmy także o kosztach, ile może kosztować zły wybór formy prowadzenia biznesu. Powiedzieliśmy co robi fundacja Bizoon by pomóc właściwie wybrać. Jakiego wsparcia udziela Fundacja Bizoon dla osób chcących założyć własny biznes lub już prowadzących własny biznes?

Za tydzień poruszymy temat…

Abecadło biznesu i biznesmena. Powiedzieliśmy także o czym porozmawiamy za tydzień, a w przyszłej audycji miedzy innymi poruszymy temat najczęściej popełnianych błędów przez biznesmenów i podamy przepis jak błędów uniknąć, bądź zminimalizować straty.

Gorąco zapraszamy wszystkich do słuchani naszego cyklu. W każdej audycji zajmiemy się wycinkiem tematycznym który będzie przydatny każdemu przedsiębiorcy. A cały cykl będzie dostępny na stronie radia Hobby, stronie Fundacji Bizoon i przedsiębiorca to styl życia aby można było w wolnej chwili posłuchać audycji.

Zapraszamy.

AUDYCJA

 

 

 

Abecadło biznesu i biznesmena

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.