Infiniti QX70S

Audycja na biegu – Infiniti QX70S

Audycja na biegu – Infiniti QX70S to test auta, dokładnie omówiony przez Pawła Kubalskiego i Justynę Gizowską. Ten Pan wraz z Panią kontynuują testowanie japońskiej motoryzacji…

Audycja na biegu – Infiniti QX70S 3,7 L V6

Infiniti QX70SPod maską pracuje silnik V6. Ta 3,7 litrowa jednostka rozpędza masywne QX70 do 100 km/h w zaledwie 6,8 s. Ten ciężki SUV prowadzi się z zadziwiającą precyzją po równych drogach. Nowe Infiniti sprawuje się niesamowicie dobrze i pozwala się cieszyć z każdego konia mechanicznego mocy. Automatyczna skrzynia biegów w tym wypadku tylko wzmaga wrażenia, auto nie ociąga się. Jest na nasze każde zawołanie.

System multimedialny QX70S to naprawdę potężne narzędzie. Spory cyfrowy wyświetlacz w samym środku deski rozdzielczej stanowi jego serce i oparty jest na systemie The Bose® Premium Audio System. Infiniti QX70S to świetny samochód jednak dla klientów z zasobniejszym portfelem. Jego podstawowa cena zaczyna się od 252 tysięcy złotych. Jednak Infiniti to marka ekskluzywna i jej miłośnicy dokładnie wiedzą czego spodziewać się jeśli chodzi o ceny aut tej firmy. Ale za jakość i prestiż płacić trzeba a Infiniti QX70S jest z całą pewnością wart tych pieniędzy.

Pod koniec audycji mieliśmy przyjemność rozmowy z Panem Szymonem Wypiorem – Infiniti. Wypowiedź w ostatnim wejściu.

Infiniti QX70S

Audycja na biegu – Infiniti QX70S

Audycja na biegu – Ford Mustang – zapraszamy do dalszej lektury
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.