Prawnik radzi - Marlena Rębelska-Dyguda

Prawnik radzi – Marlena Rębelska-Dyguda

Prawnik radzi – Marlena Rębelska-Dyguda

Prawnik radzi - Marlena Rębelska-Dyguda Jak co wtorek na antenie naszego radia, wraz z Radcą prawnym Panią Marleną Rębelską-Dygudą będziemy wyjaśniać, objaśniać i przeprowadzać Państwa przez meandry zawiłości prawnych.

Pokluczymy po paragrafach i wytłumaczymy wszystkie znaczenia, rozwiejemy wątpliwości, wskażemy rozwiązania, podpowiemy gdzie i do kogo udać się po pomoc, jak dochodzić własnych praw.

Co tydzień inny temat

Prawnik radzi – Marlena Rębelska-Dyguda. Co tydzień będziemy poruszać inny problem. A to alimenty, a to rozwody, a to spadki, a to zawiłości związane z odpowiedzialnością prawną w spółce bądź pracy.

Dziś dziedziczymy

Dziś poruszyłyśmy wraz z Panią Marleną Rębelską-Dygudą kwestie dziedziczenia. Kto może dziedziczyć, w jakiej kolejności, jak proporcjonalnie jest to dzielone do stopnia pokrewieństwa. Czy możemy odziedziczyć w spadku długi? Co w tej sytuacji powinniśmy zrobić? A czy nasze dzieci też musimy zabezpieczyć przed dziedziczeniem długu?

Bardzo gorąco zapraszamy do wysłuchania naszej audycji, w której wspólnie z Panią Radcą prawnym Marleną Rębelską-Dygudą objaśniamy zawiłości przepisów prawnych.

AUDYCJA

 

 

Abecadło biznesu i biznesmena
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.