Lotos rezygnuje z Tigera

Lotos rezygnuje z Tigera

Grupa Lotos rezygnuje z Tigera!!!

Lotos rezygnuje z Tigera

Lotos rezygnuje z Tigera

 

1 sierpnia w mediach społecznościowych zawrzało. Każdy z nas, jako patriota, ale przede wszystkim jako Polak oddaje hołd i szacunek za powstańców poległych w Powstaniu Warszawskim. No właśnie, jak się okazało – nie każdy. Tego dnia na profilu napoju tiger ukazał się wpis, na którym widoczny był środkowy palec obwiązany kokardką z podpisem „1 sierpnia dzień pamięci – Chrzanić to, co było. Ważne to, co będzie”. Oczywiście, na zdjęciu nie zabrakło puszki charakterystycznego napoju. Ponadto, osoba publikująca zdjęcie  dodała opis „ZRÓB TAK, ŻEBY CIĘ ZAPAMIETALI”. To zapamiętają. Tylko czy aby na pewno liczyła się ona z konsekwencjami ? 

 

Lotos rezygnuje z Tigera i nie tylko…

Po tej aferze, 11 sierpnia na twitterze oraz Facebooku grupy LOTOS pojawiła się krótka informacja, że koncern wycofuje się ze sprzedaży napoju energetyzującego. Prawdopodobnie również na Orlenie nie dostaniemy już tigera – choć oficjalnego oświadczenia nie było. Głos w tej sprawie zabrało także Polskie Radio, które zrezygnowało z zakupu napojów firmy Maspex. Bo jak powiedział członek zarządu Mariusz Staniszewski – drwienie z bohaterów narodowych nie mieści się w kanonie zachowań i tradycji Polskiego Radia. 

Jak widać, firma wpadła w niemałe tarapaty. Prezes grupy Maspex Krzysztof Pawiński w ramach przeprosin przekazał 500 tys. Zł w ramach zbiórki „Pomoc dla Powstańców”, której organizatorem jest Filip Chajzer. Opublikował on potwierdzenie przelewu i wpis, w którym podziękował i opowiedział o rozmowie telefonicznej z prezesem Pawińskim, która zakończyła się słowami „kwota, którą przelaliśmy jest tak wielka jak nasze poczucie wstydu”. Zapewnił także, że osoby które były odpowiedzialne za udostępnienie tego postu zostały zwolnione. Usunięto także oficjalny profil na instagramie. 

 

Test Volvo S60 Polestar AWD – zapraszamy!

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.