Noc kultury 16 września Legionowo

Noc kultury 16 września Legionowo – Fundacja Know-How

Noc kultury 16 września Legionowo – Fundacja Know-How

W kolejnej audycji poświęconej lokalnej przedsiębiorczości  mieliśmy przyjemność porozmawiać z Patrykiem Lamprechtem prezesem fundacji Know-How. Audycję poprowadził jak zawsze niezastąpiony Grzegorz Powierża z  Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości  i Inicjatyw Lokalnych BIZOON. Porozmawiamy o głównym celu Fundacji Know-How oraz o wydarzeniu: Noc kultury 16 września Legionowo. Możliwość odsłuchu audycji u dołu artykułu.

Korepetycje odkryte na nowo

Fundacja Know-How planuje prowadzić korepetycje w oparciu o zupełnie nową formułę dydaktyczną.Zajęcia będą się dzieliły na dwie dziedziny. Pierwszą poświęcą wspieraniu edukacji, będzie się ona skupiała na korepetycjach z przedmiotów szkolnych i kursach przygotowawczych z przedmiotów ścisłych do egzaminów maturalnych. Drugą poświęconą kursom specjalistycznym. Będą to min. kursy z elektroniki i programowania, poświęcone głównie młodziezy licealnej.

Innowacyjne podejście

Noc kultury 16 września LegionowoZajęcia będą prowadzone w małych grupach od 3-5 osób.  A koszt  75 min. zajęć to 30zł. Należy podkreślić, ze cały ten czas będzie poświęcony na naukę nowych zagadnień i utrwalenie materiału, ponieważ prace domowe będą sprawdzane poprzez platformę internetową.  Takie rozwiązanie na pewno zwiększy efektywnośc tych zajęć . Zajęcia będą najprawdopodobniej rowadzone w Centrum Komunikacyjnym  w Poczytalni, które jest nie tylko bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta, ale też świetnie wyposażone.
Uczenie przez doświadczenie

Kursy specjalistyczne będą prowadzone metodą warsztatową, przez praktykujacych inżynierów.
Założycielom fundacji zalezy, by młodziez mogła uczyć się od podstaw, sama tworząc proste układy, które będą mogły być potem przez nich programowane. W programie zajęć znajmdują się też wycieczki do fabryk i firm.

Walki robotów

Być może za kilka lat uczniowie uczęszczający do sekcji  robotyki stworzą na wzór Politechiki Warszawskiej własny konkurs i będziemy mogli podziawiać zmagania robotów na Arenie Legionowo .

Projekt współpracy

Fundacja Know-How jest na etapie rozmów z miastem, by w ramach projektu w ich zajęcicah mogły uczestniczyć osoby, których nie byłoby stać na takie zajęcia, a byłyby zainteresowane  uczestnictwem.

Noc kultury 16 września Legionowo!!!

16 września 2017r.w Centrum Komunikacyjnym w poczytalni odbędzie się NOC KULTURY.
Fundacja Know-How będzie prowadziła tam wykłady, będzie też możliwość porozmawiać z Nimi indywidualnie na temat oferty kursów przy ich stoisku. Zapraszamy też na stronę internetową fundacji:  know-how.org.pl

Na koniec niespodzianka. Nasi słuchacze na hasło HOBBY otrzymają  pierwszą lekcje gratis.

Fundacja Know-How 30.08 – Audycja cz.1
Fundacja Know-How 30.08 – Audycja cz.2
Fundacja Know-How 30.08 – Audycja cz.3
Poprzednia audycja – Korepetycje w całkowicie nowym wydaniu-fundacja Know-How
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.