003

Odmienny punkt widzenia – 31 lipca

Odmienny punkt widzenia – 31 lipca

W poniedziałkowej audycji „Odmienny punkt widzenia” – jak zwykle – zajęliśmy się mniej lub bardziej lokalnymi tematami związanymi z odpowiedzialnym gospodarowaniem, wartością pracy, odpowiedzialnością za podejmowane decyzje, i takimi tam nieistotnymi pierdołami, które połowy ludzi nad Wisłą zupełnie nie interesują. Na szczęście, robimy audycje, dla tych zainteresowanych.

Porozmawialiśmy z Andrzejem Sadowskim, Prezydentem Centrum im. Adama Smitha, o tym jak powinny funkcjonować samorządy i czy wzorowanie się na Szwajcarii ma sens oraz o tym kto i dlaczego poprzez różne „agencje” typu Moody’s naciska na rządy.

USA_lipiec_2007_Orman 766

Z Elżbietą Radwan, Burmistrz Wołomina, rozmawialiśmy o problemach Wołomina, co zrobić by samorządy lepiej funkcjonowały [choć radzą sobie – według Pani Burmistrz – wcale nieźle] i o polityce historycznej [bo różne ważne rocznice nadciągają z siłą huraganu]

088

Zaś z Jackiem Korwin-Mikkem, nieco krotochwilnie i bez większego szacunku dla otaczającej rzeczywistości, zajęliśmy się tym co bardzo ważne – człowiekiem i jego decyzjami.

dokumentacja luty 2008_2 021

Było też o Ministrze Niszczenia Środowiska i Trybunale Sprawiedliwości.

 

Odmienny punkt widzenia – 31 lipca część 1

Odmienny punkt widzenia – 31 lipca część 2
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.