Pomaganie przez Bieganie

Pomaganie przez Bieganie czyli II edycja Biegu Zająca

Pomaganie przez Bieganie – II Bieg Zająca przed nami…

Już 9 września w ramach cyklu Pomaganie przez Bieganie odbędzie się dobroczynny, II bieg zająca - Chotomów 2017 organizowane przez fundację Active Life wspierająca osoby chore na stwardnienie rozsiane. 


Pomaganie przez Bieganie

Formuła biegu jest nietypowa – pozwala osobom niepełnosprawnym uczestniczyć w biegu. Polega ona na tym, że każdy zarejestrowany uczestnik biegu na 10 km wykupuje swój pakiet startowy, dzięki któremu osoba niepełnosprawna może uczestniczyć w odrębnym biegu na dystansie do 2 km wraz z asystentem „zającem” zupełnie za darmo. „Zając” będzie osobą, która przez cały bieg zaopiekuje się osobą niepełnosprawną. Oprócz tego zorganizowane będą również dystanse dla młodzieży oraz najmłodszych pociech (200m).

Jak widać, impreza ta jest idealną propozycją na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Nie ma lepszego pomysłu jak spędzić aktywnie czas podczas rodzinnej zabawy pomagając osobom niepełnosprawnym stać się chociaż na chwilę pełnosprawnymi. My jesteśmy jak najbardziej na tak, dlatego wspieramy bieg jako patroni medialni.

wywiad z organizatorką wydarzenia Bieg Zająca Panią Beatą Dubaniewicz

Rejestracja biegu jest dostępna na stronie: http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/395/ii-bieg-zajaca.html

Zapraszamy!

 Bieg Zająca integracyjna impreza biegowa 8 kwietnia – poprzednia edycja.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.