Doradca Finansowy

Doradca Finansowy – kredyty nie są straszne!

Doradca Finansowy – kredyty nie są straszne!

Zapraszamy do ponownego wysłuchania audycji prowadzonej przez Grzegorza Powierżę, prezesa Fundacji Bizoon z Panią Anną Nader-Żegarską oraz Panią Karoliną Kobus z legionowskiego oddziału Gold Finance. Drodzy słuchacze, wszelakie kredyty nie są takie straszne – zapraszamy do odsłuchania audycji u dołu artykułu – Doradca Finansowy.

Doradca Finansowy – Kto to?

Doradca FinansowyDoradca Finansowy to ktoś, kto pomoże nam wybrać z dostępnych ofert banków, najlepsze indywidualne rozwiązanie. Pomoże również przejść przez procedury uzyskania i na każdym etapie doradzi w razie pytań i niejasności.

W naszym Legionowie możemy o doradztwo zwrócić się do firmy Gold Finance na ul. Batorego 12. Warto też wspomnieć, iż taka pomoc jest dla klienta „darmowa”. Biorąc kredyt samemu w banku i tak płacimy różnego rodzaju prowizje. Jeżeli pójdziemy do doradcy finansowego, zapłacimy dokładnie tyle samo, co w banku, ponieważ to bank opłaca doradcę, za uzyskanie klienta.
Doradca finansowy to taki pracownik wielu banków, dzięki którego pomocy możemy tylko zyskać.

Doradca, a firma

Warto zgłosić się do doradcy, jeżeli chcemy uzyskać środki na firmę. Istnieje wiele kredytów i pożyczek, z których jako przedsiębiorca możemy skorzystać: kredyt na finansowanie, inwestycyjny, na zakup konkretnej rzeczy, leasing, kredyt obrotowy itp.

Doradca Finansowy pomaga klientowi wybrać najlepszą ofertę dla klienta, wyjaśnia pojęcia bankowe, wskazuje, na co powinno się zwracać uwagę przy wyborze kredytu, „odszyfrowują” parametry.

Placówka Gold Finance Legionowo ul. Batorego 12 tel. 501 364 502

„Mamy wszystko na miejscu w jednej pigułce. Klient nie traci czasu na chodzenie po bankach”

https://www.facebook.com/GoldFinanceLegionowo

Audycja

Inkubator czyli jak zacząć własny biznes bez ryzyka

Zapraszamy na śniadania biznesowe www.biznesmixer.pl
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.