I Międzynarodowe Targi Konopne w Polsce

I Międzynarodowe Targi Konopne w Polsce

I Międzynarodowe Targi Konopne w Polsce

I Międzynarodowe Targi Konopne w PolsceW dniach 29.09-1.10.2017 w Centrum Targowym przy ul. Marsa odbędą się I Międzynarodowe Targi Konopne. Jest to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, które, według szacunków, odwiedzi ponad 10 tysięcy osób.

 Podczas Targów, na powierzchni  10.000 m2,  zaprezentują się producenci  nasion,  systemów do uprawy outdoor i indoor, nawozów, odzieży, kosmetyków, olejów CBD, żywności, napojów a nawet materiałów budowlanych z konopi. Odwiedzający będą mieć także niepowtarzalną okazję spróbować  wielu produktów pochodzenia konopnego. oprócz tego w ramach konferencji towarzyszącym targom poszerzyć swoją wiedzę na temat konopi. A jest o czym słuchać bowiem konopie to roślina wszechstronna, która może być wykorzystana nie tylko w medycynie, ale również przemyśle, budownictwie i wielu innych dziedzinach życia. Z ciekawostek planujemy pokaz „budowlany” z użyciem betonu z konopi. Wykłady i seminaria poprowadzone zostaną przez lekarzy i specjalistów z branży konopnej. Na targach będzie można również spotkać aktywistów z „Wolne Konopie”. Jest to organizacja, która od lat walczy w Polsce o zmianę przepisów związanych z wykorzystaniem Marihuany do celów medycznych.

Międzynarodowe Targi Konopne w Polsce w celu poprawy świadomości Polaków

„Chcemy zmienić świadomość Polaków na temat konopi i pokazać im, ze to nie tylko roślina, która jest zakazaną używką ale także roślina lecznicza, doskonały materiał budowlany czy włókienniczy. Chodzi nam o zburzenie pewnego muru nieświadomości i zaściankowego myślenia, o rozbudzenie w Polakach szerszej perspektywy. Z tego powodu bardzo chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy i szerzenia informacji o naszym wydarzeniu, które jest można powiedzieć historyczne. W konserwatywnej Polsce ma bowiem miejsce liberalne wydarzenie i zależy nam byście byli także jego częścią. Chcielibyśmy za waszym pośrednictwem przypomnieć zebranym prawdziwe wartości, by zobaczyli, że w życiu liczy się coś więcej, niż tylko konsumpcjonizm i pusta zabawa.”

Zespół Canabizz (Polsko-Czesko-Niemiecki) organizujący wydarzenie składa się z pasjonatów, którzy od 20 lat działają w branży konopnej. posiadają bogate doświadczenia  w organizowaniu podobnych przedsięwzięć na terenie całej Europy.

My także będziemy uczestniczyli w tym wydarzeniu, tak więc zapraszamy :)

Zapraszamy również na XXI Festiwal Nauki w Jabłonnie
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.