Biznes w krajach Zatoki Arabskiej

Biznes w krajach Zatoki Arabskiej – od czego zacząć?

Biznes w krajach Zatoki Arabskiej – od czego zacząć?

Biznes w krajach Zatoki Arabskiej - od czego zacząć?Dubaj stoi dziś dla nas otworem. Rynek oraz biznes w krajach Zatoki Arabskiej  są o tyle fascynujące, że znacząco odbiegają od europejskiego. Przedsiębiorcy z Polski widzą w nim jednak spory potencjał, a niektóre firmy, których właściciele zaryzykowali, odniosły tam spektakularny sukces. Aby jednak sprzedawać na rynkach krajów Zatoki Arabskiej, konieczne jest posiadanie sporych funduszy. Nie obejdzie się również bez poznania tamtejszych przepisów i przeprowadzenia badania rynku. W efekcie dla mniejszych przedsiębiorców barier często jest tak wiele, że nie są w stanie ich pokonać. Aktualnie właściciele firm z Polski mogą rozpocząć sprzedaż na rynkach arabskich, ponosząc przy tym niższe koszty.  Wszystko dzięki pierwszej polskiej platformie sprzedaży w krajach Zatoki Arabskiej. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się skorzystać z tego rozwiązania, otrzymają dostęp do infrastruktury w postaci zarejestrowanej spółki prawa handlowego, pomoc w postaci powierzchni magazynowej czy rozwiązań logistycznych.

Biznes w krajach Zatoki Arabskiej – platforma sprzedaży, o co chodzi?

Dotychczas przedsiębiorcy zainteresowani sprzedażą na rynkach arabskich lub chcący zrealizować pojedynczy projekt, mieli tylko jedną drogę – założyć działalność np. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Powstanie platformy sprzedaży w krajach Zatoki Arabskiej rewolucjonizuje podejście do tego tematu. Korzystając z jednego z trzech pakietów, przedsiębiorcy mogą szybko i niskim kosztem wprowadzić produkt na rynki arabskie. To doskonałe rozwiązanie z punktu widzenia tych, którzy chcą sprawdzić, czy zaproponowane przez nich wyroby przyjmą się i znajdą grono odbiorców. Jaka jest cena takiego przedsięwzięcia? Aby uzyskać dostęp do platformy sprzedaży w krajach Zatoki Arabskiej należy wykupić jeden z trzech dostępnych pakietów. Ich koszt to 5 499 do 10 999 USD rocznie.

Biznes w krajach Zatoki Arabskiej – Konferencja „Eksport do krajów Zatoki Arabskiej”

Specjalnie dla wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z arabskimi firmami i inwestorami została stworzona II edycja konferencji „Eksport do krajów Zatoki Arabskiej”. Jej głównym celem jest zaprezentowanie możliwości eksportu towarów i usług na rynki arabskie. W czasie konferencji zostaną poruszone zagadnienia dotyczące m.in.: obsługi celnej i bankowej, rodzajów spółek działających w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i pozyskiwania środków ze programów unijnych na ekspansję zagraniczną. Bilety można zakupić na stronie internetowej www.konferencja2edycja.biznesdubaj.pl .

Chcesz znać więcej szczegółów na temat konferencji, przeczytaj II Konferencja Eksport do krajów Zatoki Arabskiej – Zapraszamy!

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.