Sala_konferencyjna_5

II Konferencja Eksport do krajów Zatoki Arabskiej – Zapraszamy!

II Konferencja Eksport do krajów Zatoki Arabskiej – Zapraszamy !

Konferencja Eksport do krajów Zatoki Arabskiej

Konferencja Eksport do krajów Zatoki Arabskiej

Zapraszamy na II Edycję Konferencji „Eksport do krajów Zatoki Arabskiej”. Głównym jej celem jest zaprezentowanie możliwości eksportu towarów i usług na Bliski Wschód oraz podjęcie dyskusji odnośnie tego, jak zorganizować eksport towarów do krajów Zatoki Perskiej. Wydarzenie odbędzie się już 23 października w Hotelu Marriott przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie.

II Konferencja Eksport do krajów Zatoki Arabskiej – dla kogo i po co?

Udział w konferencji może być szansą pozyskania nowych kontaktów biznesowych w różnorodnych branżach m.in. w rolnictwie, przemyśle spożywczym, kosmetycznym czy medycynie. Konferencję rozpocznie przedstawiciel Ambasady Zjednoczonych Emiratów Arabskich wykładem Polsko Emirackie stosunki handlowe. Na spotkaniu poruszone będą również tematy tj. Obsługa celna i logistyka dystrybucji w transporcie na Bliski Wschód, Eksport towarów na Bliski Wschód w praktyce, Charakterystyka spółek w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Polska platforma sprzedaży na rynki krajów Zatoki Perskie, Ubezpieczenie inwestycji zagranicznych i finansowanie kontraktu eksportowego, Interpretacje podatkowe i rezydencja podatkowa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Budowanie relacji biznesowych i działania marketingowe na rynku arabskich, Obsługa bankowa na rynkach arabskich – różnice i udogodnienia, Rynek perspektywiczny ZEA a dotacje unijne, Zjednoczone Emiraty Arabskie w praktyce oraz Case studies.

Dubaj stoi dziś dla nas otworem, więc zacznij poznawać tamtejszy rynek, inwestując, sprowadzając produkty i oferując nasze sprawdzone usługi. Spotykają się tam rynki z całego świata, dlatego udział w konferencji może być szansą pozyskania nowych kontaktów biznesowych. Nie czekaj, masz szanse rozwinąć skrzydła swojej firmy. Przyjdź na konferencję i dowiedz się więcej. Radio Hobby jako patronat medialny serdecznie zaprasza :)

 

O poprzedniej konferencji pisaliśmy tutaj: Dubaj – nowe rynki, nowe możliwości

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.