Odmienny punkt widzenia poniedziałek 13 listopada Goście Przemysław Czarnecki Paweł Szramka Jerzy KrügerPaprota

Odmienny punkt widzenia – poniedziałek 13 listopada. Goście: Przemysław Czarnecki, Paweł Szramka, Jerzy Krüger-Paprota

Odmienny punkt widzenia – poniedziałek 13 listopada. Goście: Przemysław Czarnecki, Paweł Szramka, Jerzy Krüger-Paprota

O 23.00 deadline dla naszego konkursu, w którym nagrodą jest trzydniowy wyjazd do Brukseli – wyjazd możliwy dzięki Januszowi Korwin-Mikkemu.

A w audycji…

W audycji rozmawialiśmy przede wszystkim o wojnie. O wojnie w gospodarce, na polu bitwy i w cyberprzestrzeni. I o wojsku – polskim, europejskim i izraelskim. Rozmawialiśmy o systematycznym rozbrajaniu polskiej armii i że trwa owo zbożne /bezbożne działanie od lat wielu, rozmawialiśmy o tym co jest armii potrzebne i dlaczego tego nie ma, rozmawialiśmy o tym, z kogo brać przykład i dlaczego właśnie z Izraela oraz o armii europejskiej.

Ostatnią część audycji poświęciliśmy gospodarce a konkretnie gospodarce Irlandii, pomysłom na kolejne regulacje rynku pracy oraz rozważaniom o likwidacji zasiłków i co to może przynieść.

 

Odmienny punkt widzenia – poniedziałek 13 listopada. Goście: Przemysław Czarnecki, Paweł Szramka, Jerzy Krüger-Paprota część 1

Odmienny punkt widzenia – poniedziałek 13 listopada. Goście: Przemysław Czarnecki, Paweł Szramka, Jerzy Krüger-Paprota część 2
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.