paczka dla zwierzaczka

Paczka dla zwierzaczka i Ty zostań Św. Mikołajem

 Paczka dla zwierzaczka, czyli pomóż pupilom ze schroniska w walce o lepszy byt

– Ho ho ho! Czy to moje ulubione Przytulisko i jego kochani mieszkańcy wysłali do mnie aż tyle listów? O rety! Chyba będę potrzebował pomocy! – Św. Mikołaj z uśmiechem złapał się za głowę. – Biegnijcie renifery! Szukajcie dla mnie Pomocników, którzy w tym roku włączą się w akcję Paczka dla Zwierzaczka w Przytulisku dla Zwierząt w Głownie!

By zostać pomocnikiem Św. Mikołaja i przygotować prezent nie musisz mieć spiczastych uszu, czerwonych butów ani zielonej czapki. By nim zostać MUSISZ mieć gorące serce, którym obdarujesz wybranego przez siebie psa lub kota z Przytuliska dla Zwierząt w Głownie. Czy każdemu z nich uda się otrzymać wymarzony prezent? Włącz się do akcji i pomóż spełniać świąteczne życzenia.paczka dla zwierzaczka

Jak zostać Św. Mikołajem?

Akcja Paczka dla Zwierzaczka trwa od 1 do 20 grudnia. W tym czasie należy wejść na stronę internetową Przytuliska w Głownie:

http://www.przytuliskoglowno.pl/akcje/paczkadlazwierzaczka2017/, wybrać psa lub kota (można też kilka zwierząt!) i poinformować naszą wolontariuszkę, dla którego/których zwierzęcia/zwierząt chcecie być Św. Mikołajem. W tym celu należy wysłać maila na adres: kasia@przytuliskoglowno.pl

Jak dostarczyć prezent?

  • Możecie przygotować własnoręcznie prezent i dostarczyć go/wysłać do Przytuliska (ul. Piaskowa 37, 95-015 Głowno) koniecznie z wyraźną informacją „Paczka dla zwierzaczka – imię wybranego zwierzęcia”.
  • Możecie też gotowy prezent przekazać naszym Wolontariuszom, którzy w wybranych miastach Polski będą odbierali paczki (np. Łódź, Zgierz, Pruszków, Walewice, Stryków, Wrocław).
  • Trzecim proponowanym Wam rozwiązaniem jest przekazanie darowizny na konto Przytuliska na prezent – w tytule przelewu wpisujemy „Paczka dla zwierzaczka – imię wybranego zwierzęcia” (Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt „Arkadia” w Głownie, ul. Sporna 3, 95-015 Głowno, 49 8787 0000 0024 6482 2000 0001,).

Finał akcji

Na prezenty czekamy do 20 grudnia. Następnie 23 grudnia o godzinie 10.00 zbieramy się w Przytulisku dla Zwierząt i rozpoczynamy świętowanie! Gorąco zapraszamy Was wszystkich w tym dniu do wspólnego rozpakowywania i wręczania prezentów. Pracy będzie mnóstwo, a jeszcze więcej uśmiechów i satysfakcji z dobrze wykorzystanego czasu. Pamiętajcie, by zabrać ze sobą jakieś świąteczne gadżety – czapki i stroje Mikołajów, rogi reniferów i co tam jeszcze macie.

Do zobaczenia!

 

Zobacz też Odmienny punkt widzenia – piątek 1 grudnia. Goście: Janusz Krakowiak, Marek Ast, Jakub Grygowski, Arkadiusz Myrcha, Mirosław Pampuch
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.