Wzory na gwiazdkę

Uczyńmy te święta magicznymi – Odwiedź Targi ” Wzory na Gwiazdkę „

Niepowtarzalne targi designu – Wzory na gwiazdkę

16-17 grudnia odbędzie się już 20 edycja świątecznych targów Wzory na gwiazdkę. Będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich szukających niepowtarzalnych przedmiotów do domu i prezentów dla najbliższych. W Domu Towarowym Braci Jabłkowskich zaprezentuje się ponad 200 producentów i projektantów polskiego designu. Wybrani przez nas wystawcy pokażą projekty mebli, ceramiki, tekstyliów, plakatów i domowych akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Wzory na gwiazdkę

Targi desingu ” Wzory na Gwiazdkę ” a na nich…

Grudniowe targi to również okazja dla wszystkich, którzy szukają unikatowych prezentów. Na drugim piętrze będzie można znaleźć podarunki dla całej rodziny: naturalne kosmetyki, biżuterię, akcesoria i duży wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku. Dla dzieci – niezwykle barwne spektakle Kamishibai z podkładem dźwiękowym granym na egzotycznej marimbie. Kamishibai (jap. kami – papier, shibai – teatr) to japońska technika opowiadania historii z wykorzystaniem ilustrowanych plansz zamkniętych w drewnianej skrzynce, jej historia sięga XII wieku.

wzory na gwiazdkę

O godzinie 12.00 w sobotę i w niedzielę Sieć Obywatelska Watchdog Polska, zaprasza na warsztat: „Dzieci ulepszają codzienność”. Najmłodsi zaprojektują przedmioty przyjazne dzieciom! Będzie dużo wycinania, rysowania, malowania, konstruowania i wymyślania.

O godzinie 16.00  w sobotę i w niedzielę Ania i Agnieszka z manufaktury SoFresh! poprowadzą warsztaty dla dzieci, na których pokażą jak z prostych, naturalnych składników samodzielnie przygotować kolorowe mydełka i balsamy do ust. W trakcie warsztatów dzieci będą miały okazję przekonać się jak pachną naturalne olejki, masła i do czego w manufakturze kosmetyków przydaje się wosk pszczeli.

Wykłady biznesowo – networkingowe z branży wnętrzarskiej i projektowej

W sobotę na czwartym piętrze odbędzie się PROday vol.3 godz. 12 -16 spotkanie biznesowo – networkingowe dla dostawców i odbiorców z branży wnętrzarskiej i projektowej. od godziny 12.00 odbędą się w jego ramach ciekawe wykłady:

12.00 – Łukasz Misiło – Otwarcie spotkania

12.30 – Justyna Kopeć (Blue Brand) – Ważne aspekty w budowaniu marki osobistej

13.00 – Iwone E. Gałecka ( Grupa Kreatywna bdb+) – Marketing relacji

13.30 – Kinga Konopko (Architekt Support) – Tajniki współpracy z architektem

14.15 – Agnieszka Gniotek ( Galeria Xanatu) – Kolekcjonowanie i inwestowanie w dzieła sztuki współczesnej

0 15.00 dr Krystyna Łuczak-Surówka opowie nam o designie w czasie świąt.

Kilka lat temu dr Krystyna Łuczak-Surówka postanowiła połączyć miłość do designu z miłością do zwierząt i przekuć je obie w dobro, jakim jest pomaganie – tak powstała akcja Design Dla Zwierząt. Projektanci, firmy lub designerzy przekazują dla akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT swoje dary, które wystawiane są na aukcjach. W tym roku przyświeca nam idea promowania adopcji starszych zwierząt – tych które mają najmniejsze szanse na nowy dom. My też wspieramy tą akcję.i Fundacja Zwierzochron dostanie w tym roku 10% dochodu ze sprzedaży biletów – goście wraz z biletem otrzymają też przypinkę – cegiełkę akcji z portretem zwierzaka.

Dzięki współpracy z MyTaxi mamy 50% zniżki na przejazdy na targi Wzory na gwiazdkę i z powrotem. Na wszystkich którzy się zarejestrują z hasłem WZORY czeka przejazd o wartości 35 zł.

Kiedy? 16-17 grudnia w godzinach 11-19

Gdzie? Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy ul. Bracka 25 w Warszawie

Bilety? Wstęp 5 zł.

Zobacz także Paczka dla zwierzaczka i Ty zostań Św. Mikołajem

 

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.