Powietrze Bez Śmieci

Kampania antysmogowa – Powietrze Bez Śmieci

Kampania antysmogowa „Powietrze Bez Śmieci”

Rodzice i dzieci powietrze bez śmieci! – tak brzmi hasło kampanii społecznej PGNiG. Jej celem jest dbanie o przyszłość polskich rodzin, informując oraz edukując czym jest smog i jakim jest dla nas zagrożeniem.

Powietrze Bez Śmieci

Powietrze Bez Śmieci – Nie dla smogu!

Smog – jest to pyłowe zanieczyszczenie powietrza wskutek działalności człowieka. Jest zagrożeniem zdrowia dla nas wszystkich. Główna przyczyną jego powstawania są spaliny pochodzące z pieców, głównie starego typu, w których pali się dosłownie wszystkim. PGNiG postanowiło podjąć działania mające na celu zwiększenie wiedzy na temat smogu, zagrożeń z niego wynikających oraz sposobów walki z nim.

Powietrze Bez Śmieci

Darmowe bilety na mecz KPR Legionowo z Meble Wójcik Elbląg

Do kampanii edukacyjnej „Powietrze Bez Śmieci” Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza włącza się cała Superliga. W ramach działań KPR Legionowo wraz z Meble Wójcik Elbląg przygotowali na swój mecz 28 stycznia 2018 roku dwie specjalne akcje:

  1. Bilet komunikacji miejskiej = Bilet na mecz PGNiG Superligi – 50 pierwszych osób, które przyjedzie na mecz środkami komunikacji miejskiej i przedstawi bilet (skasowany nie wcześniej niż 1,5h przed meczem) otrzyma bezpłatną wejściówkę na mecz.
  2.  Konkurs rysunkowy dla dzieci “Nie truj – daj oddychać” organizowany wraz z Urzędem Miasta Legionowo – dzieci, które na mecz przyniosą rysunek na temat „Nie Truj – daj oddychać” wchodzą wraz z rodzicami za darmo. Dla trzech najlepszych prac Urząd Miasta Legionowo przygotował nagrody. Prace trzeba podpisać imieniem i nazwiskiem oraz adresem email, żeby można się było skontaktować ze zwycięzcami.

Powietrze Bez Śmieci

Już 28 stycznia 2018 roku przyjdź na mecz i wspomóż kampanię „Powietrze Bez śmieci”. Pomóżmy Polsce odetchnąć od smogu! Darmowy bilet czeka! 

Więcej informacji na temat kampanii znajdziecie tu www.powietrzebezsmieci.pl

Zobacz też Paweł Kubalski przedstawia czyli Gwiazdy Tu i Tam Jula
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.