Audycja na biegu Subaru XV Boxer Lineartronic

Audycja na biegu Subaru XV Boxer Lineatronic

Audycja na biegu Subaru XV Boxer Lineatronic to test auta dokładnie omówiony przez Pawła Kubalskiego, który kontynuuje testowanie japońskiej motoryzacji…

Audycja na biegu Subaru XV Boxer Lineatronic

Subaru to trochę niszowa marka na tle innych japońskich gigantów – producentów. Prawdopodobnie większości osób kojarzy się ze sportem. No ale jak widać i ta marka wychodzi naprzeciw potrzebom rynku, który stawia na SUV-y i mniejsze „uterenowione”miejskie  crossovery. Duża ich część niestety bardziej utożsamia się z „miejskim” niż „uterenowionym”, bo tak jak podczas przechadzki z punktu A do punktu B sprawują się idealnie, tak już chociażby w małej, śnieżnej zaspie albo trudniejszym terenie nie potrafią sobie poradzić. Niestety, a raczej stety nie można tego powiedzieć o XV. Nie udaje on auta, które najpierw się chwali, a okazuje się, że nic nie potrafi. Więc przeciwnie – wygląda bardzo skromnie, nie narzuca się mocną, wyrazistą stylistyką, ale gdy tylko wsiądzie się za kółko tego czteronapędowca potrafi pokazać swoje waleczne umiejętności.

Audycja na biegu Subaru XV Boxer Lineatronic

Rynek SUV-ów i crossoverów staje się coraz potężniejszy. Nic więc dziwnego, że każdy producent stara się stworzyć coś unikatowego, niepowtarzalnego. Patrząc na Subaru XV nie zobaczymy rewelacji stylistycznych (choć prezentuje się nawet bardziej niż poprawnie). Wnętrze również nie zaskakuje wszechobecnym luksusem, za to nadrabia przestronnością i komfortem podróżowania. Jak wszędzie- coś za coś. Jednak widać, że wszystko jest dopracowane z najwyższą staranością. Choć z pewnością, myślę że auto to przeznaczone jest dla kierowców, którzy nie tylko poruszają się na co dzień po zatłoczonym mieście, ale również lubią od czasu do czasu ruszyć w bardziej wymagającą trasę. Subaru XV z pewnością da sobie radę.

Audycja na biegu Subaru XV Boxer Lineartronic 1

Audycja na biegu Subaru XV Boxer Lineartronic 2

Audycja na biegu Subaru XV Boxer Lineartronic 3

Audycja na biegu Subaru XV Boxer Lineartronic 4

Audycja na biegu Subaru XV Boxer Lineartronic 5

 

Przeczytaj też Test Subaru XV Boxer Lineatronic

 

 

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.