odmienny punkt widzenia 2 marca 2018

Odmienny punkt widzenia – piątek 2 marca. Mirosław Suchoń, Jerzy Krüger-Paprota

Odmienny punkt widzenia – piątek 2 marca. Mirosław Suchoń, Jerzy Krüger-Paprota

 

Dziś, oczywiście o petycji

petycja.bezpiecznapodroz.org

bo działo się:

wystąpienie poseł Bożeny Kamińskiej z sejmowej mównicy, wspólna konferencja poseł Bożeny Kamińskiej PO i posła Mirosława Suchonia .N, w sprawie petycji i w sprawie stosowania przez Policję nielegalnych urządzeń do pomiaru prędkości aut.

Kolejnym tematem była trudna sytuacja ministra i wicepremiera z tytułem naukowym, któremu do pierwszego nie starcza. Bezkompromisowe wyznanie niegdyś szarego członka „Solidarności” spowodowały powszechny w narodzie odruch chęci niesienia pomocy.

Rozmawialiśmy również o rodzącym się kolejnym monopolu, który powstanie z połączenia Orlenu i Lotosu, dlatego wspomnieliśmy książkę „Atlas zbuntowany” Ayn Rand.

Wspomnieliśmy również o wojujących socjalistach z „Solidarności 80”, którzy z troski o swoje fabryki chcą by rząd je znacjonalizował.

Porozmawialiśmy również o norweskim sposobie na zabezpieczenie emerytur oraz o tym, że za chwilę będziemy wiedzieć, w którą stronę pójdą Niemcy – i Europa – bo skończyły się negocjacje koalicyjne i ważą się losy podpisania umowy między CDU/ CSU a SPD

A zima trwa…

 

Odmienny punkt widzenia – piątek 2 marca. Mirosław Suchoń, Jerzy Krüger-Paprota część 1

Odmienny punkt widzenia – piątek 2 marca. Mirosław Suchoń, Jerzy Krüger-Paprota część 2
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.